reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Polecasz? Czy dziecko moze przesypiac noc?


Bardzo polecam. Był to sprzęt, który w momencie zakupu traktowałam jako fajny choć drogi gadżet. W tym momencie uważam, że to jeden z najlepszych zakupów.
Dziecko spokojnie może przespać całą noc w baby Hug - przetestowaliśmy kilkukrotnie zabierając małego do teściów. W łóżeczku spędza cały dzień - z nami w salonie, bądź też w cieplejsze dni na tarasie. Mamy łóżeczko dostawne, dlatego też będąc w domu śpi w nim, ale jak pisałam wyżej przetestowaliśmy sen całonocny poza domem :) Synek też się bardzo uspokaja, gdy Go odkładamy i puszczamy melodyjki w łóżeczku :)
 
reklama
Tak 😊 dokladnie rwący ból, mało tego, mnie to czasami pod żebrami aż bolalo 😄 jak wspomniałam ginowi ostatnio że dalej brzuch boli czasami no to stwierdził że normalne. A gdybyście miały uczucie pulsowania w całym brzuchu tak że aż nieprzyjemnie leżeć, to prawdopodobnie od niskiego ciśnienia. :)
Dziękuję. Mnie nie rwie, ale tak ciągnie, tkli. Czuje, że mam pachwiny,
A z tym uczuciem jak leżę że mi pulsuje brzuch to czasami tak mam. Fajnie wiedzieć.
 
Właśnie mam taki bol krocza od wczoraj że chodzić nie mogę... tak samo ze zmiana pozycji na łóżku. Dzwoniłam do mojego dr wczoraj mówi że to normalne. ... sama nie wiem. Szpitalu bol w 1 trymestrze?
Aż taki w 1 trymestrze*
Dodam że mam leżeć gdyż lozysko ki sie nie dokleilo ( stwierdzone tydzień temu na wizycie) chodzę tylko do wc, ale jest chodzenie po scianach)
Chyba jak do jutra nie przejdzie to na pogotowie pojde
 
Mnie bolą coraz czesciej. Czy tez tak masz ze z 20 razy dziennir kichasz? U mnie się smieja ze mam [emoji146]
Oo mam to samo. Czasami to kilka razy w ciągu minuty 😂🤣 i też mówi mi małż bym się odsunela;)
Krew też mi z nosa poszła 2 razy... ta ciaza to serio ciężki czas. Oby tylko tak na początku
 
Aż taki w 1 trymestrze*
Dodam że mam leżeć gdyż lozysko ki sie nie dokleilo ( stwierdzone tydzień temu na wizycie) chodzę tylko do wc, ale jest chodzenie po scianach)
Chyba jak do jutra nie przejdzie to na pogotowie pojde
To musi Cię boleć mocno. Dobrze myślisz żeby pójść sprawdzić.
Mnie to aż tak nie. Raczej to jest nie przyjemne niż bolesne.
Trzymam kciuki
 
reklama
Rany jechałam dziś pierwszy raz od dawna autobusem w dość długą trasę i myślałam że nie dojadę. Tak mnie zemdlilo. Czy którejś też jest gorzej w komunikacji ?
 
Do góry