reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Masakra chyba bym im skargę jakąś machnęła, człowiek i tak wiecznie w stresie, a tu jeszcze takie numery.
I to jeszcze czekam w kolejce z papierem do temperatury potem lece na oddział a ram juz sb siedza panie z innych godzin i sie wpychaja ze niby jak kto przyjdzie a lekarz ze wq godzin i tak czekasz i opr jest od poloznej .
 
I to jeszcze czekam w kolejce z papierem do temperatury potem lece na oddział a ram juz sb siedza panie z innych godzin i sie wpychaja ze niby jak kto przyjdzie a lekarz ze wq godzin i tak czekasz i opr jest od poloznej .


Jeju straszne traktowanie... ! U mnie za to przychodni lekarz powiedział ze maja limity i na ciaze ma 40 min na pacjentke a na mnie ma 10 min i ze w ogole nie wypisze mi skierowania na badania bo miałby po pensji.. zenada. Wtedy tydzien czasu stracilam czekajac na wizyte.
 
Cześć dziewczyny!
Jestem tu nowa, ale mam do Was pytanie, czy poznałyście już płeć Maleństwa? Ja bardzo pragnęłam dziewczynki, miałam badania prenatalne w 13 tygodniu (tydzień temu) i lekarz stwierdził na 70% chłopca, ja sama nawet widziałam coś sterczącego na usg i się rozczarowałam, tak bardzo czułam że to będzie dziewczynka! Dodatkowo od 6 tygodnia mdłości i wymioty które dopiero ustępują. Kolejna wizytę mam dopiero w sierpniu ale cały czas mam nadzieję że lekarz oznajmi mi wieść o dziewczynce... Czy któraś z Was miała może taka sytuację? 🙏
 
Cześć dziewczyny!
Jestem tu nowa, ale mam do Was pytanie, czy poznałyście już płeć Maleństwa? Ja bardzo pragnęłam dziewczynki, miałam badania prenatalne w 13 tygodniu (tydzień temu) i lekarz stwierdził na 70% chłopca, ja sama nawet widziałam coś sterczącego na usg i się rozczarowałam, tak bardzo czułam że to będzie dziewczynka! Dodatkowo od 6 tygodnia mdłości i wymioty które dopiero ustępują. Kolejna wizytę mam dopiero w sierpniu ale cały czas mam nadzieję że lekarz oznajmi mi wieść o dziewczynce... Czy któraś z Was miała może taka sytuację? 🙏
Mysle,ze powinnas sie cieszyc ,ze masz ZDROWE DZIECKO.
Jest na portalu mnostwo kobiet,ktore by zaplacily kazda cene,by miec dziecko.
Sa na forum kobiety na tym samym etapie ciazy co ty,ktore wlasnie sie dowiaduja,ze ich dzieci sa ciezko chore.
Nie moge po prostu....pokory troche,kobieto !!!!!!
 
Mysle,ze powinnas sie cieszyc ,ze masz ZDROWE DZIECKO.
Jest na portalu mnostwo kobiet,ktore by zaplacily kazda cene,by miec dziecko.
Sa na forum kobiety na tym samym etapie ciazy co ty,ktore wlasnie sie dowiaduja,ze ich dzieci sa ciezko chore.
Nie moge po prostu....pokory troche,kobieto !!!!!!
Olimpio z tego co czytałam wpisy na tym forum to o różne rzeczy pytają dziewczyny, czy to o płeć, wyniki badań, różne nieprawidlosci lub choroby. Zapytałam czy któraś miała taka sytuację że lekarz stwiedzil najpierw chłopca, coś było widać a później okazało się że dziewczynka, i na to pytanie oczekuje odpowiedzi. Co jest złego w tym pytaniu? Bo padało tu takich podobnych setki. Więc przestań się unosić i nie odpowiadaj jeśli nie odpowiesz na moje pytanie. Ja Tobie życzę więcej wiary w ludzi i życzliwości a będzie Ci lepiej 👌
 
reklama
Do góry