reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ja zaczelam 16 tydz i nadal czesto śpię ja juz nie biorę kwasu ani witamin bo mi szkodza .
Nawet kwasu foliowego? To jest kluczowt składnik w ciąży, nawet sobie nie wyobrażam nie brać i to jeszcze przy trójce dzieci, to murowany niemal zaburzony rozwój układu nerwowego, podobnie zresztą DHA i żelazo, resztę możnaby nawet olać, ale nie to.
 
reklama
Co znaczy dla nowych osób? Nie rozumiem.jestem tu od początku ciąży A nie od kilku dni.
Zamknięte forum byli przeznaczone dla osób, które się w angażują w życie forum, mają napisane więcej postów niz ilość określoną jako minimum (nie pamiętam, ale bodajże 50 postów) i są na forum minimum dwa tyg. Jesteś tu od 10 czerwca i masz raptem napisanych 17 postów. Nie wiesz nawet jakie warunki zostały uzgodnione jako przyłączenie do grupy zamkniętej wiec myślę, że potrafisz wysnuć wniosek [emoji4] w pewnym momencie grupa uzgodniła, że nowe osoby już nie będą przyjmowane, ponieważ większość nie zagląda już na forum publiczne i nawet nie kojarzy nowych osób.
 
Zamknięte forum byli przeznaczone dla osób, które się w angażują w życie forum, mają napisane więcej postów niz ilość określoną jako minimum (nie pamiętam, ale bodajże 50 postów) i są na forum minimum dwa tyg. Jesteś tu od 10 czerwca i masz raptem napisanych 17 postów. Nie wiesz nawet jakie warunki zostały uzgodnione jako przyłączenie do grupy zamkniętej wiec myślę, że potrafisz wysnuć wniosek
emoji4.png
w pewnym momencie grupa uzgodniła, że nowe osoby już nie będą przyjmowane, ponieważ większość nie zagląda już na forum publiczne i nawet nie kojarzy nowych osób.
Wybacz,ale nie siedzę 24 godziny na necie,pracuję na pełen etat,byłam na urlopie i
Zamknięte forum byli przeznaczone dla osób, które się w angażują w życie forum, mają napisane więcej postów niz ilość określoną jako minimum (nie pamiętam, ale bodajże 50 postów) i są na forum minimum dwa tyg. Jesteś tu od 10 czerwca i masz raptem napisanych 17 postów. Nie wiesz nawet jakie warunki zostały uzgodnione jako przyłączenie do grupy zamkniętej wiec myślę, że potrafisz wysnuć wniosek [emoji4] w pewnym momencie grupa uzgodniła, że nowe osoby już nie będą przyjmowane, ponieważ większość nie zagląda już na forum publiczne i nawet nie kojarzy nowych osób.
Wybacz , ale pracuję na pełen etat,teraz jest czas urlopowy,mam więcej pracy, nie mam czasu siedzieć 24h na Internecie i nie pisze na forum tylko po to żeby mieć więcej postów. Jak dla mnie dyskryminujace zasady.
 
Wybacz,ale nie siedzę 24 godziny na necie,pracuję na pełen etat,byłam na urlopie i

Wybacz , ale pracuję na pełen etat,teraz jest czas urlopowy,mam więcej pracy, nie mam czasu siedzieć 24h na Internecie i nie pisze na forum tylko po to żeby mieć więcej postów. Jak dla mnie dyskryminujace zasady.

Nic nie stoi na przeszkodzie żeby obecnie piszące tu dziewczyny założyły sobie własną grupę.
 
Dziewczyny jakie preparaty z kw. Foliowym przyjmujecie ? Mi lekarz polecił pregna plus i stresowalam dobrej pory, ale jestem tak zakręcona że dziś mi zabrakło. Poszlam do apteki najbliższej A tam cena z komsosu-59zl /opakowanie. A kupowałam poniżej 30. Wzięłam więc dziś folik (mam jeszcze cale opakowanie) i jutro pójdę troszkę dalej do apteki bo dziś padam na pysk... (to moja pierwsza wyjście od 3 miesięcy podczas których miałam leżeć i jestem w szoku jak bardzo nie mam sily).
Ps czy Wy także jestesxie dziś to mega śpiące? Czy jednak jeszcze w tym 13+0 ta senność tak szybko nie ustępuje?
 
Ostatnia edycja:
Nawet kwasu foliowego? To jest kluczowt składnik w ciąży, nawet sobie nie wyobrażam nie brać i to jeszcze przy trójce dzieci, to murowany niemal zaburzony rozwój układu nerwowego, podobnie zresztą DHA i żelazo, resztę możnaby nawet olać, ale nie to.
Kwas foliowy jest tak naprawde kluczowy w pierwszych tyg ciąży kiedy czesto kobieta nawet jeszcze nie wie dlatego zaleca sie branie juz jak ktos sie stara...
 
reklama
Ja biorę witaminy od 2 tyg a jestem prawie w 17.. falvit mama tylko fajnie sobie do tego dokupic te kwasy dha.. lekarz mowi ze tak na prawde wszystko jedno.. tyle tego jest na rynku
Ja brałam dluuugo przed (ponad 2 lata -odkąd się staralismy) ale brałam sam kwas foliowy A w czasie coazy poleciła mi ta pregne. Mam nadzieję że maluszkowi nie zaszkodzi że dziś miałam sam kwas.
 
Do góry