reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
To po co osoby ktore maja prywatne forum zagladaja na ogolne? Skoro jak pisza nie kojarza nawet nowych i nowych nie dopisuja?
Bo jak cytujesz mój post to mi przychodzi powiadomienie więc sprawdzam o co chodzi?
Wiesz to jest forum publiczne więc każdy może sobie zaglądać kiedy ma na to ochotę.
 
Ja brałam dluuugo przed (ponad 2 lata -odkąd się staralismy) ale brałam sam kwas foliowy A w czasie coazy poleciła mi ta pregne. Mam nadzieję że maluszkowi nie zaszkodzi że dziś miałam sam kwas.

Coś Ty. Ważne tez żeby odpowiednio się odzywiac, suplementy to tylko dodatek. :) gorzej jak się ciagle wymiotuje, to wtedy faktycznie jest problem z przyjmowaniem witamin.
 
Nawet kwasu foliowego? To jest kluczowt składnik w ciąży, nawet sobie nie wyobrażam nie brać i to jeszcze przy trójce dzieci, to murowany niemal zaburzony rozwój układu nerwowego, podobnie zresztą DHA i żelazo, resztę możnaby nawet olać, ale nie to
Mam dobre wyniki lekarz nie kazal brac kwas foliowy bierze sie w 1 trymestrze.
 
Coś Ty. Ważne tez żeby odpowiednio się odzywiac, suplementy to tylko dodatek. :) gorzej jak się ciagle wymiotuje, to wtedy faktycznie jest problem z przyjmowaniem witamin.
Ja wymiotuje ale juz mniej po witaminach odrazu wc a zelazo mi szkodzi w tabl wystarczająco bez tego mam zaparcia i bol jelit bralam w 1 trymestrze kwas foliowy na recepte .
 
reklama
Z tego co czytałam i lekarz potwierdził, to według Polskiego Towarzytwa Ginekologicznego kw.foliwy powinno się przyjmować do końca 2 trymestru.
 
Do góry