reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
ja 36 tydzień i 12 kg na plusie [emoji85]
mam "mrówki" w prawej dłoni, palce jak serdelki i rano zwłaszcza problem żeby je zgiąć
a czy wam też jak śpicie ciężko zmienić pozycję z boku na bok? przy każdej zmianie się budzę
Tak. Też się zawsze budzę, gdy muszę się obrócić. I na tyle tego nie znoszę, że zanim się obrócę patrzę na zegarek i kalkuluję, czy mi się jeszcze opłaca obracać, czy lepiej już wstawać [emoji23]
 
ja 36 tydzień i 12 kg na plusie 🙈
mam "mrówki" w prawej dłoni, palce jak serdelki i rano zwłaszcza problem żeby je zgiąć
a czy wam też jak śpicie ciężko zmienić pozycję z boku na bok? przy każdej zmianie się budzę
I ja mam +12 ale ja tyłam więcej w pierwszych mc-ach niz teraz 😝 też budzę się przy każdej zmianie pozycji do tego z dwa razy do toalety i czasem zdarzy się obudzić, bo mąż wzdychnie albo cosik i od razu oczy jak 5 zł 😂
 
A ja myślałam, że jestem jakimś odmieńcem i im dalej tym się więcej tyje, a tylko ja chudne :p ja dziś 32+4 i +10kg z +12kg, ale też się cieszę. Mniej do zrzucania po porodzie:)
Ja 32+4, łącznie przytyłam 8,5kg ale od trzech tygodni też waga stoi w miejscu.
Myślicie że to normalne? Jak dziecko rośnie to chyba ok prawda?
 
Ja 32+4, łącznie przytyłam 8,5kg ale od trzech tygodni też waga stoi w miejscu.
Myślicie że to normalne? Jak dziecko rośnie to chyba ok prawda?
Pewnie, że OK. Okazuje się, że nawet chudnięcie jest ok:p ja od 16 do 30tc przytyłam 4kg, waga stała w miejscu tygodniami, potem cos tam powoli ruszyło, a dziecko rośnie, rozwija się, jest w górnych centylach.
 
reklama
Ja +6kg dziś 33+0 :) raz waga stoi w miejscu, a raz pędzi do góry:) z pierwszą córką przytyłam do porodu 5 kg. Więc mam nadzieję że przez miesiąc dużo się nie zmieni:)


Mam pytanie do tych co już rodziły... macie też kłucia w pochwie? Dziś rano wstałam i poczułam lekkie kłucia przy chodzeniu. Dziś mam lekarza ale on jest późnym wieczorem :)
 
Do góry