reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

A myślałaś żeby skonsultowac sprawę z innym ortopedą? Niektórzy ortopedzi wystawiaja zaswiadczenia na lewo i prawo a wcale nie sa potrzebne. Moze jak skonsultujesz obraz swojego kregoalupa inny ortopeda powie Ci, ze mozesz rodzic sn. Ja mialam sporo pacjentek z kregozmykiem, ktore rodzily naturalnie.
Ten ortopeda to jeden z najlepszych, w dodatku jest znajomym mojego brata, więc trochę inaczej mnie potraktował. Obejrzał rezonans sprzed 10 lat, bo tylko taki posiadam i mówił, że prócz kręgozmyk i widzi tu jeszcze inne zmiany, w związku z tym proponuje tutaj CC, chociaż wiedział że jestem nastawiona na sn, więc w tej kwestii ufam mu w 100%.
Zapewne każdy przypadek jest inny, z resztą co lekarz to opinia ;/
 
reklama
A ja taka głupia jestem, ledwo chodzę ale staram się jak najwięcej ogarnąć. Mąż umył okna a ja codziennie po trochę sprzątam. Jestem jakaś rozdrażniona tą moją niemocą, nie mogę się na niczym skupić. Dla dziecka wszystko gotowe ale w domu ciągle jest coś do zrobienia, nie umię sobie odpuścić, zawsze taką pedantką byłam, nic nie mogę na to poradzić [emoji848]
Jak bym siebie widziała 😀 Ledwo nogi ciągnę za sobą, a ciągle coś dłubie bo lubie jak jest dookoła tak jak chce.. To nie jest najlepsze dla Nas heh 😊 Mam pier*olca np. na punkcie okien i tego, że muszę zrobić wszystko co sobie zaplanuje itd. 😒 Tak bym chciała dziewczynki żebyście się podzieliły tym swoim wyluzowaniem i pisze bardzo szczerze 😍 Czuje, że mi tego bardzo brakuje - usiąść, położyć się i po prostu wyluzować. Nogi mam jak bańki opuchnięte codziennie i dalej głupia nie potrafie z pupą usiaść 😔
 
Hej, ostatnio jakoś nie mogłam tu wejść 😕 ale widzę ze chyba coś naprawili 🤔
Aga gratuluje córeczek !!! Współczuje, ze nie możesz z nimi być cały czas.
Wszystkim, które już urodziły również składam gratulacje !
Co u Nas ......
Szpital dzień 34.
Cięcie zaplanowane na 17 grudnia czyli w ten czwartek.
Z nerwów zaczynam chodzić już po ścianach ...
Chłopcy duzi stawiamy na 2800 i 2900, już tak kopia i grzebią ze ja jestem momentami chora ze strachu, ze coś sobie zrobią 😱
Gdyby nie założony pessar to juz dawno by szyjkę zgładzili i wyszli.
Modle się żeby wytrzymać do czwartku i żeby moje dzieci były zdrowe, nic więcej nie chce ja jakoś się wyliże 🙂
 
@ness. Tak na prawdę chyba teraz się nie dowiesz jaki będzie poród bo życie lubi zaskoczyć i na jakiego trafisz lekarza. To że jakiś jeden w tamtym szpitalu podważył to nie znaczy że jakbyś teraz tam pojechała to go wogole spotkasz i drugi podważy i tak samo w tym szpitalu co masz blisko . Taka pewność mają tylko dziewczyny co ustalają z konkretnym lekarzem CC na konkretny dzień że on będzie je wykonywał a i tak może dzień wcześniej wpaść w kwarantannę czy coś.
 
Jak u Was przygotowania do swiat?
Pierwszy raz nic nie robimy (Ja z mężem)! Od kiedy jesteśmy razem (7lat) zawsze lepilismy uszka i pierogi plus coś tam. Tydzień temu się zorientowalismy że tak niewiele czasu zostało do świąt. Jutro idziemy do lekarza, aby zobaczyć co dalej ze mną będzie i jutro mąż umyje okna, kupimy choinkę, którą z córka "ubierzemy" i to wszystko! Nawet prezentami się nie przejęłam. Mamy tylko dla dzieci i naszych rodziców:) I pierwszy raz jest mi z tym wszystkim dobrze 😁
 
Ostatnia edycja:
U mnie tragicznie okna jeszcze nie pomyte czekam az mąz sie zabierze do tego i ogolnie to syf. Ja nic nie zrobie bo jak postoje z 15 min to juz mam brzuch twardy i czuje skurcze takze leze. Moze poprosze mame zeby pomogla no nie wiem a jak nie to wytrwac tylko do 1 stycznia i sama sie wezme wtedy za porzadki. A na swieta do jednej i drugiej mamy jedziemy takze gotowanie mnie omija 😁
Wam tez dziewczyny tak sie dluzy czas? Boze ja codziennie odliczam do tego stycznia i doczekac sie nie moge.
Mi za to czas bardzo szybko mija. Codziennie coś robię. Ostatnio prasowałam wszystkie wyprane rzeczy dla małej - łącznie 4 godziny :D ale w międzyczasie odpoczywalam lub zajmowałam się córka więc ten dzień przeleciał jak ekspres
 
Ostatnia edycja:
@ness. Tak na prawdę chyba teraz się nie dowiesz jaki będzie poród bo życie lubi zaskoczyć i na jakiego trafisz lekarza. To że jakiś jeden w tamtym szpitalu podważył to nie znaczy że jakbyś teraz tam pojechała to go wogole spotkasz i drugi podważy i tak samo w tym szpitalu co masz blisko . Taka pewność mają tylko dziewczyny co ustalają z konkretnym lekarzem CC na konkretny dzień że on będzie je wykonywał a i tak może dzień wcześniej wpaść w kwarantannę czy coś.

No racja, życie lubi zaskakiwać, moge równie dobrze jutro urodzić, zobaczymy jak to będzie. Na razie znowu mam stresa, bo boje się tej CC jak diabeł święconej wody.
 
Hej, ostatnio jakoś nie mogłam tu wejść 😕 ale widzę ze chyba coś naprawili 🤔
Aga gratuluje córeczek !!! Współczuje, ze nie możesz z nimi być cały czas.
Wszystkim, które już urodziły również składam gratulacje !
Co u Nas ......
Szpital dzień 34.
Cięcie zaplanowane na 17 grudnia czyli w ten czwartek.
Z nerwów zaczynam chodzić już po ścianach ...
Chłopcy duzi stawiamy na 2800 i 2900, już tak kopia i grzebią ze ja jestem momentami chora ze strachu, ze coś sobie zrobią 😱
Gdyby nie założony pessar to juz dawno by szyjkę zgładzili i wyszli.
Modle się żeby wytrzymać do czwartku i żeby moje dzieci były zdrowe, nic więcej nie chce ja jakoś się wyliże 🙂
Trzymamy mocno kciuki 😍 wszystko będzie dobrze 😊
 
reklama
Do góry