reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki kulinarnie!

reklama
Zachcianki ciążowe hmmmm:laugh2:

Jakoś mnie na nic nieciągnie. Wczoraj byłam na zakupach dorwałam sałate lodowa pomidorka oliwki i ser feta miala byc salatka taka z kwaśnym sosikiem jak lubie. Oczywiście niezrobiłam przeszlo mi jak tylko wyszłam ze sklepu ale za to jakie dzis super kanapki z salata wędlinka i pomidorkiem mniam. Gdzie normalnie od kilku dmni nietykalam chleba bo przez gardlo mi niechciał przejsć. Niemogę przelknąć schabowego z kurczaka fujjjjj. Ale za to litrami pomidorowa zupka z lanymi kluskami gdzie wczesniej pomidorowa byla moja nie az tak lubiana zupka :):):)
 
lody z maszyny smietankowe, frytki ale domowe zrobione przez meza (musze go zmolestowac zeby zrobil:)) gorace kubiki szczegolnie kwasne, do niedawna salatka z pomidorow,ogorka kiszonego, cebulki w sosie jogurtowo majonezowym.
 
W pierwszej ciąży, róg sera białego i 2 litry mleka dziennie od 15 tyg, chyba dzięki temu mój synek ma bardzo mocne kości i zdrowe zęby.
Nigdy nie przepadałam za słodyczami, 1 batonik na miesiąc przed miesiączką, a teraz 300g ciasteczek pochłaniam w pół godziny, w takim tempie to do końca ciąży przytyję 50 kg.:-(
 
reklama
Koleżanka podała mi szybki fajny przepis na ciasto. Jak je zrobiłam to mój M. zjadł prawie cały na miejscu tak mu smakował :-) Dla mnie zostały 2 kawałki i już wiem że na weekend znowu zrobię :-D
pyyyyyyyyyyyyszne ciasto lekko "zakalcowate" najlepiej jesc na ciepło

BROWNIE

Składniki:
6 jaj
200g czekolady gorzkiej
100g mąki
200g cukru
200g masła

Wykonanie
Czekoladę z masłem rozpuścić w kąpieli wodnej, ostudzić.
Jajka ubić, dodać mąkę i cukier.
Dodać ostudzoną czekoladę z masłem, dobrze wymieszać.

200 stopni 20 minut.
 
Do góry