reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suche gardło u 3 latka

Ania919

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Październik 2019
Postów
33
Witam, drogie Czy miała z was któraś może podobny probleme: Od jakiegoś czasu mój synek 3 lata ma tak jakby sucho w gardle , wydaje mi się że ma wysuszona błonę , kiedyś miał tak zima , myślałam że może przez palenie w piecu itp. ale dałam syrop z polecenia Pani Doktor Porost islandzki i było ok, ale teraz wakacje , ciepło a problem jest. Konsultowałam ponownie z pediatra i powiedziała że widocznie ma taką blone .
Jak mu nie przeszkadza i nie skarży się to jest ok. Je normalnie, jak pytam czy boli go gardło mówi że nie... Jest ok , ale np jeżeli krzyczy czy piszczy to jest zas masakra bo jest bardzo ochryply, a jak to 3 latek , aferek nie brakuje. Syrop tym razem za bardzo nie pomógł. Jest 3 dni ok,potem piszczy z byle powodu i od razu ochrupnietuy. Może skonsultować to z laryngologiem? Albo nie wiem już z kim? Mialo może którejś z was dziecko podobnie i coś pomogło ? Z góry dziękuję za poradę. Pozdrawiam
 
reklama
Do góry