reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suchość pochwy

witam!!! piszę w sumie tylko po to, aby napisać, że nie tylko Ty masz taki problem ;) też się z tym męczyłam i nadal idealnie nie jest. Czekam na zmianę, bo właśnie zrezygnowałam z antykoncepcji hormonalnej...
 
reklama
Ja tak mam od porodu mimo iz nie rodziłam Sn, żele u mnie sie nie sprawdzają bo albo mnie piecze albo swedzi jedyne czego moge używać to oliwki dla dzieci ale szczerze mówiac to jest troche męczące
Dziewczyny,tez sie zmagam z tym problemem w zasadzie od porodu:tak:!Badalam sie u gin.,ale o tym szczeze mowiac nie powiedzialam,chyba myslalam ze tak powinno byc do jakiegos czasu po porodzie(brak owulacji????????!),ale to trwa za dlugo juz i jest przeciez bardzo meczace:wściekła/y:!Tak mi przyszlo na mysl,ze to moze jest wina tych zeli do higieny intymnej,nie wiem moze sie myle,ale szukam poprostu jakiejs przyczyny!(dodam,ze zadnej antykoncepcji hormonalnej nie stosuje).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny Witam, czyli nie jestem sama ;) Odkad biore tabsy Naraya gdzies po 2 opakowaniu mam straszna suchosc pochwy, Przytulanki bola, stosujemy zel nawilzajacy jest ciut lepiej ale on szybko sie konczy a to meczace takie nakladanie w czasie sexu, rany wyczytalam ze to moze minac albo i nie i zadne tabl nie pomoga, w marcu wizyta u gina to moze zmienie tabsy, albo trudno moze calkiem zrezygnuje...
 
Ja też miałam ten problem, suchość znacznie się zmniejszyła odkąd zaczęłam do mycia stosować lactacyd, a dodatkowo srodkiem nawilżajacym jest ślina - mąż "nawilża" mnie, albo ja jego i heja;-)Można stosować przy prezerwatywach:tak:
 
ja mialam taki problem po porodzie tyle, ze karmilam corke 2 lata piersia. teraz w ciazy nie mam tego problemu ale nie wiadomo czy znow po porodzie problem nie wroci :-(. my uzywalismy durexa i na szczescie u mnie nie wystapily zadne uczulenia a moze ten stan to wina hormonow.
 
Miałam to samo :/ strasznie uporczywa przypadłość, Durex co prawda pomógł ale na krótko, tabletki zapisane prze gina zlikwidowały problem i jak przestałam je brać to zrobiło się troszkę sucho ale nie tak jak przed ich braniem. Może inne powinnaś zacząć brać ?
 
reklama
Do nawilzania sa Lubrykanty do zakupu w kazdym sexshopie
Ja taki problem mialam po ciazy i tylko to pomoglo az samo sie wyregulowalo
 
Do góry