reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suknie ślubne :)

ojoj,ja nie bardzo wiem,bo brałam ślub cywilny w polowie grudnia i brzuszka nie miałam jeszcze...Podobno otworzyli w Wawie w Arkadii sklep z ekskluzywną odzieżą dla ciężarnych francuskiej firmy Formes,w ostatnim piśmie 9 miesięcy jest pokazana ich kolekcja,jest tez stronka www.formespolska.pl ale z tego co mówiła mi moja mama to ceny są kosmiczne...ale widziałam tam cudne suknie,takie w sam raz do cywilnego :) Może można się dowiedzieć gdzie poza Wawą można te ciuszki kupić,na stronce może są jakieś info.Spróbuj Pati i Annogro :)
 
reklama
Dziewczynki ja mysle zo to zalezy od tego jak sobie w ogole wyobrazacie wasz slub cywilny! Jesli poznej i tak planujecie slub w kosciele to do cywilnego nie ma co przesadzac! Ja cooooo rawda nie milalam brzuszka w tym czasie kiedy bralam slub ale kupilam zwykla garsonke i bylo ok! Teraz zawsze moge ja gdzies zalozyc! Jak wy bedziecie braly slub z brzuszkami to tym bardziej szukajcie czegos co nie bedzie was duzo kosztowalo! Przejzyjcie mode ciazowa bo na pewno maja jakies ubranka wyjsciowe! A jak juz chcecie w bieli do cywilnego to nie umiem wam pomoc! Moja garsonka skladala sie z sukienusi i zakietu w kolorze wanilii!
A sukienka byla odcieta pod biustem takze na ciezarna tez by dobra byla!!! A kupilam ten komplet w polsce bo powiem wam ze jest wiekszy wybor takich rzeczy!!
Oto moja fotka z cywilnego slubu
 
Dzieki dziewczyny, sama jeszcze poczekam troszke z kupnem czegokolwiek, bo moze brzusio urosnie :-) A dla Pati80- na tej stronce http://www.maternity-clothing-fashions.com jest wiele eleganckich sukienek, stronka co prawda nie-krajowa, ale moze przyda sie do krawcowej itp.. zalczam fotke sukni, ktora mi sie spodobala z tej stronki
 
dzieki dziewczynki Kreciku slicznie ja tez mysle o czyms jasnym i garsonce a co do slubu to tylk cywilny jest nam dany....... :(
 
Olu slub cywilny mielismy 10.06 a Koscielny 6.08 zeszlego roku! czyli 2 miesiace roznicy!
A jezeli ktoras z was bierze tylko slub cywilny to nic nie stoi na przeszkodzie by rownie pieknie wygladac jak na slubie koscielnym! Pati na pewno znajdziesz kreacje w ktorej bedziesz slicznie wygladac bo juz sam brzusio dodaje ci uroku!!!
Zreszta jak i kazdej innej kobitce!!
 
:D dzieki Kreciku cos musze wybrac a na koscielnym tez ladnie wygladalas :laugh:zreszta nic sie nie zmienilas poza brzusiem :p
 
Hhahaha , nie tylko brzusio urosl bo ogolnie jest mnie wiecej ale najwazniejsze ze czuje sie dobrze i z dzidzia tez jest ok! A poza tym dziekuje za cieple slowa o moim wygladzie na slubach!!
 
reklama
fajnie Was poczytać o ślubie itd.... eh... jak to dawno temu było....
tez brałam pierwszy ślub oddzielnie cywilny i kościelny-we wrześniu.... 1993 r, miałam wtedy 20 lat! piękne lata!
a moda była wtedy inna niz teraz...

gratulacje wszystkim przyszłym pannom młodym!!!
 
Do góry