reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

św.Mikołaj :):):)czyli zrób sobie sama prezent.....:):):)

reklama
nie no oczywiscie, ma to byc baaaaardzo wolne szykowanie sie, niech tam bedzie jak najdluzej i niech rosnie, ja jej nie wygonie na pewno :) ale jestem spokojniejsza ze juz troche dla dzidzi mamy bo potem nie bedzie trzeba juz tak biegac po sklepach, bo ja i tak nie dam rady- sesja bedzie brrr, juz sie boje
 
a ja dostałam od mikołaja czekoladki
co prawda nie znalzłam ich pod podusią
ale w końcu dotarł do mnie po 16tej ;D
 
A mi Mikołaj powiedział że dostane prezent jutro - komode na ubranka dla dzidzi. i w Aptece dostałam słodkiego mikołaja na Mikołaja ;D
 
JA oczywiście jakieś słodycze, bo to zawsze na mnie działa. dzidzia dostała ubranka i...jakieś bajki, mity czy nie wiem co :) najgorsze jest to, że mój Mikołaj wziął sobie do serca, że dzidzia lubi jego głos i...wieczorem czyta jej te brednie :laugh: mam nadzieję że szybko mu się znudzi. z drugiej strony to niech czyta- ja i tak śpię po pierwszym zdaniu...
 
a nasza Ola dostala piękną różową czapkę z szalikiem, niestety troche za mała...
no ale bedzie w sam raz dla dzidzi za rok jesli oczywiscie okarze się dziewczynką :)
 
a mój pamiętatylko o Wigilii naszej rocznicy i moich urodzinach o reszcie mogę z powodzeniem zapomnieć

ostatnio 7 marca jak wracał z treningu widział kilku facetów z kwiatkami wiedział że jakieś święto jest w marcu i pomyślał że o czymś zapomniał pojechał po 23 na dworzec kupił mi róze i dzielnie wręczył z tekstem wszystkiego najlepszego ja nie wpadłam na to z jakiej okazji dopiero po godzinie doszliśmy co i jak ale było już po 24 godzinie więc uznał to że dostałam kwiatki 8 marca

może jak dzidzi urodzi się wterminie czyli 8marca to zapamięta tę datę ;)
 
reklama
a my pod choinke damy sobie obrączki i przesięgniemy miłość na zawsze takie prezenciki chyba wystarczą ;D
 
Do góry