reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Świąteczne inspiracje - pomysły na prezenty, dekoracje, jedzenie...

mi się podoba krówka z little tikes, ale doszłam do wniosku,że jest strasznie niska :> i boję się,że mała szybko z niego wyrośnie.
Dlatego zamówimy fajnego, plastikowego konia bujanego.
A od moich koleżanek na roczek ma dostać to: MW- MUZYCZNY KONIK JEŹDZIK OD FISHER PRICE-WYS 24 (1343267325) - Aukcje internetowe Allegro . Wczoraj mi oznajmiły :) I dobrze,bo też miałam w planach kupić jej coś jeżdżącego.

Jeśli chodzi o pchacza- my go mamy odkąd Zosia skonczyła pół roczku. Najpierw bawiła się samą tą interaktywną tablicą, później (mając 7miesięcy) zaczęła przy nim stawać, a od 2 tygodni przemierza przy nim cały pokój:) To jest jedna z lepszych zabawek, jaką moje dziecko ma.. więc polecam:)
Ale faktycznie-dla starszych dzieci moze okazac się zbędna :)
Stolik edukacyjny też mamy w planach na święta,bo to zabawka, z której się szybko nie wyrasta :) Ostatnio nawet widziałam na allegro stolik edukacyjny z różnymi bajerami, a wyżej była tablica-znikopis.. fajne rozwiązanie tylko teraz znalezc tego nie moge :) to też jest całkiem fajne : MAGICZNY STOLIK DO NAUKI LICZENIA BOIKIDO TABLICA (1342093315) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Ja starszej konika kupiłam właśnie na roczek i on dłuuuugo królował u nas. Pożyczyłam go koleżance i muszę odebrać co by był dla Laury.

Któraś to gdzieś wrzucała i to na pewno kupię - lubię zabawki które mogą służyć do wielu celów

Układanki-Nauczanki

Faktycznie fajna sprawa te karty. Tylko się zastanawiam, czy nie za wcześnie...?
 
Na początku zamierzam je wykorzystywać jako zwykłe obrazki - do nauki mówienie / osłuchania się z nowymi dźwiękami / słowami. Ze starszą robiłam tak - ze dostaliśmy obrazkowe domino i opowiadałam jej o obrazkach i układałyśmy historyjki .
 
ehhhh a ja mam doła w kwesti prezentów, tzn cała rodzina juz załatwiona tylko Amelka mi została, i kompletenie nie wiem co kupic, oglądam allegro i co druga rzecz to chińska tandeta ! wwrrryyyyyy która pewnie po 3 dniach sie rozpadnie ! nie mam pojecia co kupić..... jedno co mis ie podoba to taka pszczółka PSZCZÓŁKA TOSIA - MÓWI , ŚPIEWA - HIT TV (1342030244) - Aukcje internetowe Allegro

potem ta babka ma fajne drewniane zbawaeczki, moze kupie takie mniejsze ale za to kilka bo naprawde brak weny Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro
 
Tysi a kto ci każe coś kupować na mus - ja nie kupuje nic Laurze - to co mi się podobało to podpowiedziałam rodzinie - sama nic nie kupuje bo mała i tak nie zauważy różnicy a z tego co pamiętam to Gabrysia w pierwsze święta najlepiej bawiła się opakowaniami z prezentów i papierem ozdobnym. Postanowiłam że kupie jej coś większego albo na urodziny albo jak znajdę coś naprawdę odlotowego.
 
reklama
Milunka, a pomysl nad zlotem. Ladnie sie laczy z czerwienia.
Czechow, Ty masz zdrowe podejscie do sprawy.
 
Do góry