reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

muminka ja sie strasznie porodu i mam nadzieje ze bedzie tak jak mowisz heh ze po porodzie zapomne o wszystkim ehhh na 17 lipca mam termin wiec w sumie za 12dni moge rodzic
Oj nie zapomnisz:no::no::no: Tylko maleństwo tak cię zaabsorbuje, że przestaniesz myśleć o bólu. Ja miałam łatwy i szybki poród, a mimo to pamiętam ból doskonale:confused: i nie był on taki straszny jak sie spodziewałam:-) Także głowa do góry:tak::tak::tak:
 
reklama
Hey :-) ja mam termin na 15 lipca więc za 6 dni bardzo się cieszę to jest moja pierwsza ciąża,nie odszedł mi jeszcze czop śluzowy i mam dalej miękki brzuszek,tylko troszkę mi opadł.Ostatnio byłam na wizycie u gin to nie mam żadnego rozwarcia:dry:,skurczy tez nie mam i sie martwię. Wiem,że można przenieść 2 tyg lub 2 tyg wcześniej urodzić.Kiedy powinnam zgłosić sie do szpitala?Wczoraj byłam na ktg to jest wszystko dobrze i mam czekać,ale powiem Wam,że to czekanie już mnie trochę dobija,codziennie się budzę i myślę ,że może to już dziś:-)pozdrawiam
 
witam was :-) ja bylam w szpitalu nie dawno bo dzidzia sie nie ruszala :-( a na katg zaczely skakac skurcze no ale wszystko wrocilo do normy dzidzia miala chyba gorszy dzien i nie chcialo jej sie ruszac ;-)wrocilam do domu skurcze sa brzuszek sie pnie ale wszystko nie na tyle mocno zeby rodzic hmm a od dwoch dni chyba mi sie wody sacza :confused: ale nie jestem pewna dzis jade to sprawdzic w sumie dziwne zeby wody szly a skurczy nie bylo siuski to nie sa napewno bo to z krwia idzie czop tez nie bo juz odpadl a poza tym czop to sluz a to co leci to jest zabarwiona woda ehhh kurcze no nie wiem cos ten moj porod chyba bedzie nie do konca normalny przypuszczam ze jesli skurcze sie nie nasila (jesli wody teraz ida) to przebija mi pecherz i podlacza oksytocyne na wywolanie porodu bo innego wyjscia nie widze przeciez nie moge chodzic z wylatujacymi wodami :confused:
 
dziewczyny tez was tak bolą/bolaly pachwiny? bol promieniuje na cale krocze i miesnie posladkow... troche to dziwne uczucie, ale da sie zdzierżyc. tylko sie zastanawiam czy ktos tez tak ma, albo mial
 
Mnie przed porodem bolały pachwiny i spojenie łonowe. Tydzień przed porodem odszedł mi czop, ale nic więcej. Nie martwcie się, skurczy porodowych nie przeoczycie. Rzeczywiście jest tak, jak mówią na szkole rodzenia - regularne i bolesne - choć spodziewałam się większego bólu:-) Ja zaczęłam rodzić, kiedy Polska strzeliła pierwszego gola Estonii w meczu kwalifikacyjnym do Euro.;-) Ale na początku tylko bolał mnie brzuch, bez skurczy. Po meczu poszłam spać, a trzy godziny później obudziły mnie skurcze co 10 minut. Obudziłam męża, poszłam pod prysznic, mąż wypił kawę i zapalił papierosa i po półtorej godzinie ruszyliśmy do szpitala. Po 40-minutowej jeździe, jak dotarliśmy to miałam skurcze co 5 minut, a i tak jeszcze 6 godzin siedziałam na porodówce, zanim urodziłam.
To też było moje pierwsze dziecko, wcześniej martwiłam się, czy zdążymy, ale post factum uświadomiłam sobie, że w 15 minut na tylnym siedzeniu taksówki to rodzą tylko kobiety na amełykańskich filmach. Na bank tego nie przeoczycie.
Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki:-)
 
Witam pierwszy raz jestem na tym forum. Jestem w 39 tygodniu ciąży z pierwszym dzieckiem. Strasznie mnie zastanawia czy rozpoznam chwilę kiedy zacznie się poród. W tym momencie powiedzieć mogę tylko tyle, że ledwo chodzę bo boli mnie niesamowicie w prawej pachwinie i ogólnie dół brzucha. Co Wy o tym sądzicie czy poród jest już blisko?????
 
Ja tez czekam n aswoje pierwsze dziecko.Do terminu zostal tydzien.Wxzoraj bylam na badaniu i mialam troszke brunatnego sluzu na wieczor i sama sie zastanawiam czy to badaniu czy to czop ale raczej chyba efekt badania.W kazdym razie rozwarcie na 1 palec wiec tylko czekac.
Ale ogolnie to dzisiaj w nocy wstawalam chyba z 4 razy i z wielkim bolem.Od wczoraj czuje bol jakby wewnetrznej strony ud i co jakis czas kłuje mnie w pachwinach.Poza tym brzuch mi sie napreza okropnie,ciezko mi zmienic pozycje.Sama sie zastanawiam czy to juz blizko porodu ...wiem ze termin za tydzien ale malo kto rodzi w terminie,a przenosic bym tak nie chciala bo juz tak mi ciezko :-/
 
reklama
Do góry