reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

martap22 ja na Twoim miejscu pognałabym do szpitala... bo to może być już...
Powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
na razie jeszcze nie sie nie wydarzylo:) tylko ten rozowy sluz sie pojawia a poza tm bole troche zlagodnialay ale caly zcas sa, najbardziej boli mnie krzyz,brzuszek wcale
 
hej bylam wczoraj u poloznej w szpitalu.zbadala mnie i posluchalam sobie serduszka dzidzi.ten rozowy sluz to odchodzi czop sluzowy i to normalne,tzn.ze szyjka sie skraca i przygotowuje do porodu, czasem ten sluz moze byc podbarwiony krwia.poza tym wczoraj caly dzien mialam skurcze krzyzowe i okazalo sie ze sa to skurcze przepowiadajace, ktore moga sie pojawic 2 tyg.przed porodem.mam sie bacznie obserwowac i jak cos to do niej dzwonic.po zbadaniu okazalo sie ze jeszcze nic sie tam nie dzieje,szyjka sie tylko skraca ale zadnego rozwarcia nie ma ale w kazdej chwili moze sie to zmienic.Ale mowie Ci te skurcze krzyzowe sa podobniez najgorsze, mam je co kilka minut i sa cholernie mocne - nie umiem ci tego opisac, lepiej tego nie przezywac.polozna powiedziala jeszcze ze jak przychodzi do prawdziwego porodu to zawsze sa skurcze brzuszne (bo nie wiedzialam sie jak mam krzyzowe czy brzuszne mi sie pojawia). bardzo sie balam nocy ale o dziwo jakos z trudem ale jednak usnelam i jakos spalam.oczywiscie juz o 6 zaczely sie znow te skurcze,pojawiaja sie co kilka minut i do tego doszedl jeszcze w tym samym czasie bol podbrzusza-to chyba maluszek sie wstawia w kanal rodny albo obniza sie dno macicy.ale czy to wszystko musi tak bolec?
 
mam regularne bole krzyza-co 7 minut i trawja ok. 1 minuty, poza tym boli podbrzusze, ruchy dzidzie prawie wcale nie odczuwam.wczoraj wieczorem bylam w szpitalu i nawet szyjka sie jeszcze nie skrocila do konca, czy to mozliwe by w ciagu kilkunastu godzin sie to zmienilo?czy jak nie mam boli brzucha to te krzyzowe brac pod uwage?co robic?
 
Martusiu to ty pewnie juz zaczełas rodzic bo widze ze juz sie nieodezwałaś
Czekam z niecierpliwoscia na wieści
Powodzenia
Pewno juz masz maluszka przy sobie
 
oj tez jestem ciekawa!!!!
odezwijs ie szybciutko jak wrocisz!!!

heh obym poznala te bole:(:( bo w krzyzu tez mnie boli ale czy to skurcze??? raczej nie...
 
Lilith poznasz na pewno, ja też się bałam, ale jak przyszło co do czego to nie idzie tego z niczym innym pomylić ;D boli jak na @ najpierw słabo, a potem coraz mocniej.
 
reklama
Do góry