reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

dziewczyny ja pytam bo mam dwa terminy wyliczone według jedego mam 34 według drugiego 36 tydzień a ostatnio coraz bardziej boli mnie brzuch jak i w krzyżach niemoge spać i mam strasznie twardy brzuch i dlatego poprostu pytam
 
reklama
Acha jeszcze jedno strasznie mnie boli w pachwinach i jak wstaje mam takie uczucie ciągnięcia jak by wszystko mi w dół leciało problemy z usnięciem a jak już usne to co chwile sie budze
 
Acha jeszcze jedno strasznie mnie boli w pachwinach i jak wstaje mam takie uczucie ciągnięcia jak by wszystko mi w dół leciało problemy z usnięciem a jak już usne to co chwile sie budze
jestem w podobnej sytuacji mam 2 terminy z 2 tyg. roznicy wg jednego jestem w 37 tyg a wg OM w 39 od 2 tyg czuje "ciagniecie brzuszka" w piatek lekarz powiedział ze bol w pachwinach jest spowodowany tym ze skrocila sie szyjka i dzidzi ma niziutko głowke ale kazał przyjsc za 2 tyg wiec chyba to jeszcze nie czas na porod :)
 
dziewczyny powiedzcie jesli któraś tak miała bo wyczytałam że naprawde bóle w pachwinach mogą byc objawem zbliżającego się porodu ile przed porodem może tak się dziać
 
Ja bóle w pachwinach mam od połowy stycznia, teraz jestem w 38tyg, szyjka licha już od grudnia, ale jeszcze jestem w dwupaku :-) chociaż pewnie już niedługo :-)
 
cześć dziewczyny chciałam jeszcze dodać jedno w którym tygodniu waga nie rosnie bo ja 2 tygodnie temu sie wazyłam i od tego czasu nic a jestem albo 34 albo 36 tydzień i strasznie mnie męczy zgaga
 
Ja tez mam te wszystkie objawy tzn bole jak na miesiaczke,biegunke,bole krocza,problemy ze spaniem i to tak juz z 10dni,ponoc tak moze byc i kilka tyg przed porodem,wiec sie nie martwcie,co ma byc to bedzie;)
co do wagi to ja jeszcze rosne ale niektore dziewczyny w 8/9 miesiacu zaczynaja chudnac.
 
reklama
:) to fajnie no mówią że w tym ostatnim okresie dzidzia najbardziej przybiera na wadze więc myślę że siłą rzeczy się troszkę przytyje mi w grudniu przybyło 4 kg no ale hmm święta :p a tak to tyje niecały kg na 3 tyg w poniedziałek mam wizytę u doktorka to się dowiem ile przytyłam od ostatniej wizyty ale podejrzewam że niewiele :))
 
Do góry