reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szał zakupów, czyli co kupiłyśmy dla siebie i naszych maluszków!

Dzięki dziewczyny za miłe słowa

kornasiu, 2 pary są miękkie (wysokie tenisówki i kolorowe balerinki) i dwie pary na sztywnych podeszwach (żółte i granatowe balerinki). Niestety te granatowe (nextowy rozmiar 3 są bardzo duże i wątpię by Lili zdążyła je w tym roku założyć)

Jolu tak dokładnie - Next króluje :-)
Twoje ciuszki jak zwykle cudniaste, ta spódniczka i fioletowy sweterek i płaszczyki i ostatnia bluzeczka którą też miałam zamówić - śliczne :tak:

barmanko dobrze prawisz, że to nasza ulubiona firma. 3 rzeczy jednak są h&m - czapeczka, żółte balerinki i groszkowa polówka. Reszta przywieziona przez znajomego z UK. Kilka sztuk z kolekcji która mi uciekła przed Joli przyjazdem .... ale od czego jest Allegro ... szkoda tylko że tyle drożej :-( No ale trudno
 
reklama
Moniq, mamy takie same spodenki, te rózowe i brązowe z next. Moim zdaniem są super świetne. :-) no bo next króluje :-)

Jolu te rajstopki są super. :-) ja też takie chcę!!!
 
kukam tu co by choć na moment przestać myśleć ,choc to nie realne
moniq-Niki ma taką samą żółtą czapeczke z H&M jak Lili,a reszta ciuszków piękna!ja też kocham Next ale jak kiedyś wspominalam nie mam dostępu do tego sklepu:-(ale się wycwaniłam i poprosiłam koleżanke z Uk ażeby zrobiła mi zakupki dla Niki i wysłała do PL-na pewno będzie to kosztowne,lecz wyjdzie na pewno taniej niż zakupione z Alegro.H&M też lubie-tylko czasem te ceny są powalające
Jolu-znów się powtórze-NeXt króluje ,i dziewczynki mają świetne ciuszki i napewno bedą pięknie i słodko jak na damy przystało wyglądać!!!
powiem wam,że to moze moja próżność-ale lubiej jak Niki jest dobrze ubrana-skoro mozemy jej to zapewnić to czemu nie,ja niemiałam tak świetnych zabawek i fajnych ciuchów bo wiadoma sprawa w tych latach nie było do tego dostepu,to skoro ona może to niech ma!póki mozemy to czemu nie.
A co do czapek-zrobiłam zapas,bo w zime szybko wyrosła i poprostu mi tych czapek brakowało pod koniec a nie bło sensu kupować nowych jak wiosna zawitała,i tak na koniec zimy Niki miała tylko dwie czapki do dyspozycji.Same wiecie jak to jest -a to jedna czapka się gdzieś zapodzieje,a to jedna się przybrudzi,a to się zapoci a mama nie zdąży uprać albo zapomni,a tak ja napisałyście mam na każdy dzień tygodnia i się nie stresuje,trzeba po mału myśleć nad kupnem ubrańka na roczek do Kościoła,ale do końca maja daleko-tak unas robią roczek w ostatnią niedziele miesiąca
Barmanko-my zakupiliśy Niki butki pierwsze w Daichmanie,fakt że Niki sama jeszcze nie chodzi i butki nie były za tanie,ale jesteśmy,b.zadowoleni bucik jet jak najbardziej ok bo zgina się w 1/3 a nie na środku,zamieszczam zdięcie to te butki o których mowa
 
Ostatnia edycja:
Wreszcie i tu mogłam zawitać.
Buty jak się okazało jednak z Bartka:zawstydzona/y:,poniewaz trafilismy do super salonu i babka wyjaśniła ,ze te butki co oglądaliśmy wcześniej(o których pisałam,ze cena nieadekwatna do jakości) bardzo szybko zostały wycofane z produkcji bo cała seria była z nowego materiału,który sie nie sprawdził:baffled:.Było widać ,że koieta zna sie na rzeczy bo powiedzielismy czego oczekujemy i wybrała nam butki idealne.Filip nawet nie wie,że ma na nogach buty,wnioskuje po tym,ze ich nie zrzuca ze stópek:-D.Cena...hmmm.
Oto nasze sobotnie łupy:
IMG_0003 [MiniFoto].jpgIMG_0005 [MiniFoto].jpgIMG_0001 [MiniFoto].jpgIMG_0008 [MiniFoto].jpgIMG_0006 [MiniFoto].jpg
 
Mama Niki...wooow ile czapek:szok: mamy takie same z h&m...tylko że Naduśka ma białą:tak: różowa kurteczka szałowa:tak:

Kasiula...ładne te Twoje zdobycze:-)

Kasica....kreacja na "roczek" bardzo fajna...mam nadzieje że fotki zobacze;-):-)

Moniqsan....jak zwykle next górą:tak: bardzo ładne rzeczy ale tunika zielona wymiata:tak:

Jola...ładnie i elegancko...stroisz te swoje królewny:tak: szara spódniczka i jasny płaszczyk bardzo mi się podobają:tak:

Mmatysiu...a jednak Bartki;-):-) śliczne są...no i najważniejsze że Fifi zadowolony:tak: Ubranka śliczne...kurteczka w napisy ekstra:tak::-)
 
Hej dziewczyny doradźcie mi prosze jakie najlepiej wybrać buciki dla dziewczynki która zaczyna chodzić a pozatym chciałabym się dowiedzieć jaki jest najmniejszy rozmiar bucików?
 
Ostatnia edycja:
A oto nasze wiosenno-letnie zakupy. C&A i KiK. Najważniejszy kapelinek na ostatnim zdjęciu :)
 

Załączniki

  • IMG_0825 [640x480].jpg
    IMG_0825 [640x480].jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 68
  • IMG_0818 [640x480].jpg
    IMG_0818 [640x480].jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 69
  • IMG_0820 [640x480].jpg
    IMG_0820 [640x480].jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 73
  • IMG_0822 [640x480].jpg
    IMG_0822 [640x480].jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 68
  • IMG_0819 [640x480].jpg
    IMG_0819 [640x480].jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 70
  • IMG_0823 [640x480].jpg
    IMG_0823 [640x480].jpg
    13,7 KB · Wyświetleń: 65
  • IMG_0824 [640x480].jpg
    IMG_0824 [640x480].jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 74
  • IMG_0817 [640x480].jpg
    IMG_0817 [640x480].jpg
    13 KB · Wyświetleń: 66
  • IMG_0821 [640x480].jpg
    IMG_0821 [640x480].jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 68
  • IMG_0826 [640x480].jpg
    IMG_0826 [640x480].jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 73
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry