reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szaleństwo przed snem

reklama
Dziś pierwsza kąpiel w wannie..tzn wanienka w wannie:-)...ehm nawet wody więcej nalałam, bo sobie pochlapała i co?????????? dupa....zdziwiona była otoczeniem i patrzyła na mnie oszołomionym wzrokiem:confused2::confused2::confused2::confused2:
 
Ale wiesz na pewno się przyzwyczai mój pierwsze dni też taką reakcję miał a teraz zamyka oczy i szaleje nóżkami, woda leje się do uszu, otrzepie się i płynie dalej:D
 
witajcie

czyli chcecie powiedziec ze taka ruchliwosc jest norma?

a ja myslalam ze moje Mlode jest zbyt ruchliwe...nadpobudliwe czy cos...

ale wieczorem to sie zaczyna niewesolo czasem robic...o 17 amku o 18 lecimy zeby Mlode wymyc bo juz marudzi i kolo 19 jak dobrze pojdzie to spi...ale zadko jest tak dobrze....niestety ostatnio juz w kapieli jest okropny wrzask..po kapieli przy ubieraniu jeszcze gorzej i nie wiem czy brzuszek [urozmaicamy diete a wczesniej byly okropne kolki] czy zabki [powoli ida] czy jeszcze cos innego

w dzien spi malo i w ogole prawie ciagle musze nosic i byc razem z Mala bo jest awantura prawdziwa...nie wiem czy tak maja inne Mamy czy jestem z tym sama...
czasem juz padam nie mam zadnej odskoczni mieszkmy poza pl i rodzina pomoc nie moze a Mala do tego nie chce do nikogo innego
jest kochaniutka ale ja jestem juz czasem ledwo zywa...

czy to minie...jak cieszyc sie maciezynstwem przy wycienczeniu i niemozliwosci wypoczynku

czy jestem jakas inna czy wszyskie jestescie zawsze silne dzielne usmiechniete zorganzowane?

staram sie zeby kazdy dzien byl poukladany - rytm dla Mlodej - ale czasem padam juz i zamiast na spacer mam ochote schowac sie pod koldre i zniknac zasnac choc na pare minut...

dodam ze Mloda ma pol roku a poczatki byly b trudne - kolki placz prawie non stop...lekarz nie umial pomoc i nie mial zadnego pomyslu dlaczego Mala placze :( my tym bardziej

pozdrawiam wszystkie Mamuski
 
Do góry