reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

hej sorki ,że nie odpisywałam ale byłam w szpitalu,i czytac mogłam ale na telefonie nie mogłam odpisywać:/
Edzia wyślę Ci wiadomość na priv.
 
reklama
Hej juz wszystko ok,musiałam pójść na zabieg.
Kurcze pogoda się popsuła nic mi sie nie chce,spalabym tylko . A co u Was??
 
hej, czuje sie dobrze:) chocmam doła,bo w końcu mogę polatac po sklepach bo w sobote ide na ślub koleżanki jestem swiadkową, to nie mogę nic znalesc,mam pare sklepów tanich ale wszystko za małe:( dziwne te rozmiary,jutro lece na tobruk. bo jak poszłam do fali i ceny 250zł to wyszłam szybciej niz weszłam.porażka, a najgorsze ,żę Panna młoda bedzie miała czerwoną sukienkę(tylko cywilny)-więc ja mam nie lada wyczyn znaleść cos. a beże odpadaja bo zlewaja sie z moim kolorem skory hehe
 
Jutro wybieramy się na wysrawę kotów do Goleniowa. Kassandra strasznie się cieszy.

Dziewczyny gdyby któraś z Was widziala błąkającą się jamniczkę długowłosą (taką malutką miniaturkę) albo wiedziała, że ktoś znalazl ostatnio taką lub komuś przybył taki psiak nie wiadomo skąd, to dajcie znać.
Znajomum uciekła 18 marca jamniczka . Ślad po niej zaginął.
Więcej informacji jest na Facebooku https://www.facebook.com/events/494387877332434/
Znajomi jak szaleni szukają ją. Albo nie żyje albo ktoś ją przygarnął albo po prostu ją skradziono.
 
hejka
w końcu mogę posiedzieć na laptopie,w telefonie cosik ta stronka mi szwankuje,że odpisywać nie mogę:(((
Znalazłam po wielkich trudach:D ślub sie udał,teraz miałam trochę klientek między czasie lekarze(kontrola) ,załatwianie spraw,dom dzieci i poprostu dla siebie nie miałam czas a tu jeszcze święta;/

Ale żebym nie zapomniała to juz życzę Wam zdrowych i smacznych świąt Wielkanocnych oraz mokrego poniedziałku:DD
 
reklama
Czesc dziewczyny :-) pamietacie mnie ? :)
Wracam na forum bo spodziewam sie kolejnej dzidzi. Ale dawno mnie tu nie bylo :szok:
 
Do góry