reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienie przeciw Covid dla dzieci 5-11 lat. Zaszczepicie?

Dla mnie taka "panią z Facebooka " jesteś Ty że swoją krucjata ;)
Więcej luzu życzę bo gorzkniejesz pomalu✌
Wiesz, że wszystko co piszę możesz zweryfikować? Umiesz? Właśnie w tym jest problem, że część osób nie jest w stanie określić wartości merytorycznej czyjejś wypowiedzi i z taką samą powagą traktuje doniesienia fryzjerki jak ordynatora oddziału zakaźnego. To nie są informacje tajne, naprawdę.
 
reklama
Wiesz, że wszystko co piszę możesz zweryfikować? Umiesz? Właśnie w tym jest problem, że część osób nie jest w stanie określić wartości merytorycznej czyjejś wypowiedzi i z taką samą powagą traktuje doniesienia fryzjerki jak ordynatora oddziału zakaźnego. To nie są informacje tajne, naprawdę.
Nie umiesz pojąć ze mnie twoje dane i propaganda lekarzy tak nie podnieca jak ciebie?
Dzisiaj spora część lekarzy niestety zamieniła się w znahorow leczących ludzi przez telewrozbe..nie są dla mnie żadnym autorytetem...
 
Dla mnie taka "panią z Facebooka " jesteś Ty że swoją krucjata ;)
Więcej luzu życzę bo gorzkniejesz pomalu✌
a po co miałabyś cokolwiek sprawdzać, nie wiesz czasem? My żyjemy spokojnie, to kto inny ciągle sprawdza najnowsze dane, statystyki, badania i potem żyje strachem. Jak myślisz, czy jak sprawdzimy te wszystkie źródła to zaczniemy się bać oddychać i pobiegniemy z całą rodziną przyjąć wszystkie dawki szczepionki? 🤣 Ja nie, a Ty? Dałaś się już wystraszyć? 🤣 A może w imię cudzego zdrowia i cudzego dziecka dasz sobie i swoim dzieciom wstrzyknąć szczepionkę, która jakby nie działa?
 
Nie umiesz pojąć ze mnie twoje dane i propaganda lekarzy tak nie podnieca jak ciebie?
Dzisiaj spora część lekarzy niestety zamieniła się w znahorow leczących ludzi przez telewrozbe..nie są dla mnie żadnym autorytetem...
w ciąży kilka razy proponowano mi wizytę kontrolną u gina przez telefon. Rozumiesz to? Dla dobra mnie i dziecka miałam ominąć USG i badanie palpacyjne, a przez telefon opowiedzieć jak się czuję. Wow.
 
a po co miałabyś cokolwiek sprawdzać, nie wiesz czasem? My żyjemy spokojnie, to kto inny ciągle sprawdza najnowsze dane, statystyki, badania i potem żyje strachem. Jak myślisz, czy jak sprawdzimy te wszystkie źródła to zaczniemy się bać oddychać i pobiegniemy z całą rodziną przyjąć wszystkie dawki szczepionki? 🤣 Ja nie, a Ty? Dałaś się już wystraszyć? 🤣 A może w imię cudzego zdrowia i cudzego dziecka dasz sobie i swoim dzieciom wstrzyknąć szczepionkę, która jakby nie działa?
Jestem daleka nadal od tego :)
 
a po co miałabyś cokolwiek sprawdzać, nie wiesz czasem? My żyjemy spokojnie, to kto inny ciągle sprawdza najnowsze dane, statystyki, badania i potem żyje strachem. Jak myślisz, czy jak sprawdzimy te wszystkie źródła to zaczniemy się bać oddychać i pobiegniemy z całą rodziną przyjąć wszystkie dawki szczepionki? 🤣 Ja nie, a Ty? Dałaś się już wystraszyć? 🤣 A może w imię cudzego zdrowia i cudzego dziecka dasz sobie i swoim dzieciom wstrzyknąć szczepionkę, która jakby nie działa?

Szczepionka działa. Znów nieprawda🤦‍♀️
 
reklama
Do góry