reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepionki

reklama
Makuc Infanrix hexa, skumulowana szczepionka błoniec, krztusieć itd.
Właśnie się dziś rano kapnęłam, że altacetu brak w domu a jeszcze nie tak dawno smarowałam jej rękę.
Poza tym u Nas już w rękę szczepią dzieci.
 
Wyjdzie post pod postem ale trudno, Oliwia ma strasznie opuchniętą rękę od barku po łokieć czerwona, i obrzmiała. Posmarowałam jej altacetem dwa razy, dostała przeciwbólowy syrop i zasnęła ale nocka może być ciekawa...
 
obyś się myliła z tą nocką :-:)-:)-( to 3w1 było, tak? mam nadzieję, że dzisiaj jest kumulacja wszystkiego i jutro juz opuchlizna ładnie zejdzie...
 
Makuc to 6in1 ostatnia dawka a było ich 4 od urodzenia.
Konsultowaliśmy to z pediatrą na pogotowiu to powiedziała że po tej 4 dawce mogą być takie właśnie duże obrzęki ale jak wyjdą poza łokieć lub poza bark na plecy lub klatkę piersiową to mamy się zgłosić do lekarza.
 
Oliwia wczoraj znów zaliczyła dr, obrzęk przeniósł się na plecy i szyję.
Dostała calcium w syropie i jeszcze inny syrop, do piątku powinno zejść.
 
reklama
Kaniuś biedna Oliwcia.
my tez mamy zaległe szczepienie i jak napisałaś co u Oliwki wyszło to już mi się nie chce na nie iść :-(. A do tego jeszcze malutką bedę szczepić ajjj jak ja nie lubię szczepień
 
Do góry