reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepionki

Sarisa powiem Ci, że pierwszy raz nam się coś takiego zdarzyło :-( Czasami była opuchlizna ale schodziła na drugi dzień a tu taki duży obrzęk. Mam nadzieję, że u Was się nic takiego nie przytrafi, będę trzymała mocno kciuki.
 
reklama
moja pierwszy raz miała opuchlizne po ostatnim szczepieniu w lipcu ale po 2 dniach zeszło i nie ma sladu. Następne szczepienie za miesiąc ale to ostatnie w tym roku.
 
W końcu ręka doszła do normalnych rozmiarów ale było nieciekawie, wapno jeszcze dziś jadła ale myślę że na dzisiejszym dniu się skończy.
 
KANIA cieszę się, że najgorsze już za Wami i mam nadzieję, że więcej takich "atrakcji" poszczepiennych już Oliwka mieć nie będzie.
 
Makuc jeszcze czeka nas jedno szczepienie na ospę w październiku i bilans dwulatka, a kolejne to już nie wiem kiedy wypadają ale chyba będzie jakiś czas spokój. A u Was jak sytuacja szczepieniowa???
 
u nas szczepień póki co niet. Dopiero na bilansie 2-latka będę pytać pediatry co mam z tym wszystkim robić, bo wiem, że na MMR Alicja na 100% nie zostanie zaszczepiona, gdyż nie chcę ryzykować a ponoć DTPw można do 3 lat przeciągać, więc tu też jeszcze kombinuję. Ona miała zbyt poważne nopy na to, żeby ja ot tak szczepić :-(
 
reklama
Makuc nie dziwię się, że to wszystko odkładasz w czasie.

A któraś z Was nie szczepiła jeszcze przeciwko pneumokokom, a zamierza? Bo ja już chyba poczekam aż skończy dwa latka to przynajmniej tylko jedna dawka będzie.
 
Do góry