reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczotka jonizująca

Czy warto kupić szczotkę jonizującą włosy?

  • A. Tak- warto kupić, dobry wybór dla każdego włosa

    Głosów: 0 0,0%
  • D. Nie sprawdziła się przy grubych, długich włosach

    Głosów: 0 0,0%
  • E. Efekt był ale niezadowalający, liczyłam na więcej

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    2
  • Ankieta zamknięta .

mamunia86

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Maj 2017
Postów
2 229
Mam pytanie do dziewczyn z grubymi, gestymi włosami mającymi tendencje do falowania się i wywijania?
1. Czy ma któraś takową? Jaką?
2. Sprawdza się?
3. Czy efekt jest zbliżony do prostownicy?
4. Jak długo trzeba czesać by włosy były proste?
5. Czy jest szansa by wytrzymał efekt 8 h pracy?
6. Jest poręczna i zmieści się w torebce?

Z góry dziękuję za odpowiedź
 
reklama
Ja uzywam prostownicy ale czytalam ostatnio opinie dziewczyn na jednej grupie to pisaly ze lepiej zainwestowac w dobra prostownice:)
 
Mam prostownice i nie możemy się zgodzić. Bardzo ciezko przy moich wlosach operoperować.
Szukam łatwiejszego rozwiązania.
 
Mam prostownice i nie możemy się zgodzić. Bardzo ciezko przy moich wlosach operoperować.
Szukam łatwiejszego rozwiązania.
Szczotka tez wiele nie zdziała w Twoim jak i moim przypadku. Też mam takie włosy jedyne co może pomóc, to stałe prostowanie włosów, ale koszt jest spory.
 
Prostownica dobra .i polecam zabieg keratynowego prostowania wlosow drogie ja płaciłam na dlugie wlosy do polowy plecow 300 zl 2 lata temu nie wiem jak teraz ale wlosy dlugo po sa mega odzywione:-)
Najlepiej zrobic dwa razy :-)
 
U mnie się nie sprawdziła, a mam cienkie włosy. Zainwestowałam w prostownicę parową BaByliss ST595E i nie żałuję, idealnie wygładza włosy, nie pali ich, a efekt utrzymuje się naprawdę bardzo długo.
 
Do góry