reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Miejski 2 w Bydgoszczy

na szczęście dr L. nie ma aż tak dużo dyżurów, częściej można spotkać Skórczewskiego a on jest na prawdę bardzo fajnym i miłym lekarzem.
 
reklama
Myszka24bdg szkoda że na niego trafiłaś :/ Mam nadzieję, że następnym razem wszystko pójdzie bez problemów. reasumując - jak najdalej od dr L.
 
Dziewczyny ja mam do terminu 5 dni, i mam nadzieję,że nie trafię na doktora L. Jak dotrwam do przyszłego tygodnia to podpytam mojego lekarza co z tymi kleszczami i dam znać.
Może nowa ksywka dla doktora L- DOKTOR KLESZCZ? pozdrawiam:-)
 
Oj napewno się odezwe jak będe już po. Powiem Wam szczerze, że czekam już na to mocno.Do terminu zostało 5 dni, Mała miała być wcześniej, a tu żadnych oznak zbliżajacego się porodu...Najgorsze to czekanie kiedy mnie złamie;-)...pozdrówki Ciężarówki:-)
 
Hej dziewczynki a wiecie ze od 9 kwietnia sale porodowe beda na pierwszym pietrze, nie na drugim jak dotychczas, ciekawe jak bedzie... ja mam termin na 29 kwietnia, czy jakas ma termin na koniec kwietnia?:)
 
Dobrze że piszesz o tym. Ja mam termin dopiero na 16 czerwca i powiem szczerze, ze juz zaczynam się denerwować. Torba już pewnie spakowana co?. Może Ty mi odpowiesz co trzeba zabrać ze sobą do szpitala? bo każdy mówi mi co innego. Życze powodzenia i gorąco pozdrawiam.
 
reklama
Dzis mialam spotkanie z polozna i powiedziala ze za tydzien jest oddany nowy blok porodowy, a narazie beda takie zastepcze wlasnie na pierwszym pietrze.
Dla siebie musisz zabrac na pewno badania, pytalam czy jakies podklady itp. a polozna mowila ze nic nie brac, jedynie tantum rosa to podmywania:)
dla dzidzi chusteczki nawilzajace i kilka pampersow.
 
Do góry