reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Miejski 2 w Bydgoszczy

samanta - sale porodowe i poporodowe w mswia i w dwójce sa identyczne, opieka tez, bo kilka położnych przeszło do mswia właśnie z dwójki. jedyny plus przemawiający za miejskim to fakt posiadania 6 porodówek a nie 2 jak w mswia , wiec nie ma ryzyka odeslania no i opieka noworodkowa w razie konieczności (oby niebyła potrzebna) bo jak sie cos będzie działo w mswia z dzidzia to i tak przewożą ją do dwójki ...

ja zzo nie potrzebowałam, mimo krzyżowych dałam rade, ale o konieczności znieczulenia decyduje próg bólu jaki ma kobieta... wiec to kwestia indywidualna!!
 
reklama
hej
ja rodziłam w dwójce 2 razy w 2008r i 2009 to był koszmar ale miałam tam swojego lekarza więc się zdecydowałam tam rodzic wtedy akurat trwał tam remont więc można sobie wyobrazic co się działo ciekawe jak tam teraz po remoncie chociaż ja już nie zamierzam sprawdzac :-p
bardzo brakowało mi przede wszystkim łatwego dostępu do łazienki ale teraz czytam że to się zmieniło:)więc super mam nadziej ze sale poporodowe też już nie są 7-osobowe
 
sale porodowe sa pojedyncze, ale toaleta przypada jedna na 2 sale. sa dwa wejscia do lazienki z sali 1 i 2. 3 i 4. 5 i 6. na 6 sal sa 3 toalety.
a w salach poporodowych w kazdej jest jedna toaleta, ale sale sa jedno,dwu i trzyosobowe.

zreszta mozna smialo isc i poprosic o zwiedzanie sal. polozna pokaze wszystko. ja bylam w 38 tygodniu. na kazde pytanie Wam odpowiedza:)
 
reklama
Do góry