reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

Colaja - ja miałam planowo cc na 8.00 rano - do ok.20 dnia poprzedniego wolno jeść, do 24 pić, potem już nic. Po takim znieczuleniu po 12 h a czasem po 9-10 "ściągają" z łóżka - przynajmniej aby stanąć na nogi i zrobić kilka kroków :)
 
reklama
mmasza - dzęki za info - poprzednie cc były tez planowe ale było to 16 i 11 lat temu:) A jak z jedzeniem po cesarce - te parenaście lat temu dopiero na 3 dobę dawali... A i super że ściągają po 10 h - dla mnie ok:) Im wczesniej tym lepiej - tak mi się wydaje:)
 
pierwsze jedzenie po 24h, czyli następnego dnia rano :) dostajesz śniadanko i prawie równocześnie oddają Ci malucha już pod opiekę :) Zdecydowanie masz rację, im wcześniej ściagną tym lepiej, ale w tamtym momencie tak wcale nie myślałam ;) Powodzenia życzę:)
 
Dzięki :) Ja już chcę być po... :) A tu do połowy listopada jeszcze trochę czasu jest:) Pierwsze dostałam dopiero po 2 dobach a drugie jak zeszło znieczulenie - po 6 godzinach już mialam bo sie uparłam - teraz chyba zmądrzałam:) hehe. Miłej nocy!
 
Hej mamusie :) ja też mam zamiar rodzić w Krakowie na kopernika, zresztą lekarza mam prowadzącego Doktora Milewicza nie wiem czy słyszałyście?? Bardzo pomocny i skuteczny lekarz :). Za 2 tyg ostawiam fenoterol więc myślę że pójdzie szybciutko zwłaszcza że macica się stawia tak jakbym wcale tego fenoterolu nie łykała. Piszę również z zapytaniem czy rzeczywiście trzeba sobie dla dzidziusia wziąć tylko ciuszki na wyjście a całą reszte czyli pampersy itp tam zapewniają? Z góry dziękuję za odpowiedź
 
O tego to nie wiem - jak rodziłam 11 lat temu to wszystko mieli - teraz nie mam pojęcia a będę rodziła w listopadzie - ale jutro zapytam mojego lekarza - mój tez jest z Kopernika i nazywa się Tomaszczyk. A apropo stawiania sie macicy - ja jestem w 22 tc i tez mi się stawia tak 2-3 razy na dobę a nie biorę narazie żadnych leków oprócz witamin, żelaza i magnezu....
 
No mi się zaczęła stawiać od 21 tc i dodatkowo też biorę witaminy, magnez i żelazo ale macica silniejsza niż wszystko heh. O Tomaszczyku nie słyszałam może to ten taki przy kości wysoki?
 
Tak, wszystko jest dla Dzidziusia, trzeba tylko zabrać rzeczy na wyjście. Czasami moze zabraknąć chusteczek czy kremu na odparzenia wtedy mówią żeby ktoś doniósł z domu :)
 
Hej dziewczyny, chciałabym się dowiedzieć gdzie trzeba się udać żeby zapisać dziecko czy na lubelską 27 czy na zgody, bo to zależy od szpitala gdzie wysyła papiery, a ja z tego wszystkiego zapomniałam się zapytać przy wypisie :)
 
reklama
Do góry