reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

Dziewczyny, ja w sobotę rano jade na Kopernika ze skierowaniem na CC. Mam zastój w prawej nerce, tachykardię i tętno 130. Gdzie mam się zgłosić, co zabierać..? Jestem kompletnie skołowana ;(
 
reklama
NEKO zgłaszasz się do rejestracji na parterze po lewej stronie, musisz mieć karte ciąży, wszystkie dokumenty, dowód, badania itp. Dla siebie; koszule do porodu i 1-2 na zmiane, podkłady poporodowe, podkłady na łóżko (choć jeśli nie masz ani jednych ani drugich to dają), najpotrzebniejsze kosmetyki do higieny, duży i mały ręcznik, pantofle. Dla dziecka jest wszystko w szpitalu, jedynie możesz zabrać chusteczki nawilżane, bo czesto brakuje i ubranka na samo wyjscie ze szpitala ale to w dniu wypisu może Wam mąż przynieść:)
tutaj jest moja lista co ja zabrałam do szpitala: Nasz CUD- nasza NIKOLA :) : Torba do szpitala.
dodam tylko, że miałam urodzić sn ale z braku postępu porodu musiałam mieć cc.
Kochana wszystko będzie dobrze!! Nie martw się!
 
iza_marta mam termin na 1 lipca, ale nie wiadomo czy dotrzymam, bo mam już bardzo skróconą szyjkę, miękką. Także może już w czerwcu. Od kilku dni mam bóle w podbrzuszu jak przed okresem, no i organizm mi się chyba oczyszcza, bo chodzę od trzech dni dwa razy do toalety :sorry2:
 
ja mam termin 25 czerwiec tez juz powoli pakuje torbe i tez sie cholernie boje choc to juz moj drugi porod jednak pierwszy był troche traumatycznym przezyciem wiec teraz mam mieszane uczucia.....miałyscie plan porodu? kiedy go pisałyscie????
 
Polapa ja mam termin na poniedzialek, ale nic sie nie zapowiada :). Nie mam planu porodu, bo podobno tam daja do wypelnienia...zreszta ide na zywiol :).
 
Nie dziękuję ;). Dam Wam znać jak już będę po :D. Choć na razie nic się nie zapowiada :(. Przestaję wierzyć, że kiedyś urodze ;).
 
reklama
Dziewczyny jutro mam sie wstawic o 9 w szpitalu. Bede lezec na obserwacji i jesli nic sie nie ruszy do poniedzialku to od poniedzialku bede miec preindukcje porodu. Jestem zalamana i chce mi sie ryczec!
 
Do góry