reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

Ja rodziłam w maju na Inflanckiej i polecam (nie licząc jedzenia -.- nie jakieś tragiczne, ale typowo szpitalne). Minus taki, że dokarmiali mi dziecko, bo uważali, że ma niską mase urodzeniową (2,6kg a stwierdza sie hipotrofię od 2,5...).
 
reklama
Ja rodzilam w marcu tego roku na Madalinskiego corcie ,jak dla mnie bez rewelacji własnie a ktoras z Was rodzila w tym roku na Madalinskiego a i do jakiego lekarza jakby co chodzilyscie ?
 
Ostatnia edycja:
Rodziłam w kwietniu na Żelaznej i polecam z całego serca! Opieka okołoporodowa i poporodowa naprawde super, żadnego dokarmiania dzieci, położne co 2h przychodziły i przystawiały maluchy do piersi, a studentki bardzo pomagały mamom w opiece nad maluszkami.
 
Szpital Bielański - ktos w nim rodzil w ostatnim roku? Interesuje mnie zarowno opinia o sn jak i o cc plus wszystko co jeszcze można powiedziec o oddziale polożniczym tego szpitala.
 
A czy ktoś coś wie o szpitalu na Karowej? Mam tam skierowanie do poradni patologii ciąży ze względu na podejrzenie cukrzycy ciążowej i nadciśnienia...
 
Rodziłam w kwietniu na Żelaznej i polecam z całego serca! Opieka okołoporodowa i poporodowa naprawde super, żadnego dokarmiania dzieci, położne co 2h przychodziły i przystawiały maluchy do piersi, a studentki bardzo pomagały mamom w opiece nad maluszkami.

Hej ja właśnie myśle o Żelaznej :) co prawda dopiro kwiecień ale tez czytałam sporo pozytywnych opini.
 
Witam.
Ja planuję poród w szpitalu na Solcu tam też będę miała lekarza prowadzącego:)

Myślałam o Madalińskiego ale podobno jest kiepski teraz, o Karowej też nie słyszałam dobrych opinii :(
 
Witam,

ja rodziłam 10.09 w MSWiA. Opieka świetna, położne super a szczególnie pani Hania. Niestety musiałam mieć cesarkę... a wcześniej 12 h porodu...Mój chłopiec był na tyle duży, że nie dałabym rady go urodzić (mały rozstaw kości w mojej miednicy).
 
reklama
Witajcie dziewczyny!
Mam prośbę, pytanie. Nie jestem jeszcze w ciąży, ale już na wszelki wypadek chciałabym znać odpowiedź.

Czy możecie mi polecić ginekologa do prowadzenia ciąży, który pracuje w Lux-Medzie? Może to być też ginekolog - endokrynolog, ale nie musi, bo w razie czego endokrynologa mam :)
 
Do góry