reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze ..... w Poznaniu

Ania23 tylko te przychodnie w Wlkp specjalizują się w dzieciach:

Konin ul. Kardynała Wyszyńskiego 1 tel: (63)2404488
Krotoszyn ul. Wojciechowskiego 3 tel. (62)7210198
Leszno ul. Słowiańska 41 tel. (65)5206580
Nowy Tomyśl ul. Poznańska 30 tel. (61)4421800
Poznań ul. Krysiewicza 7/8 tel. (61)8506320
Wolsztyn ul. Dworcowa3 tel. (68)3472918
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej
w lipcu mam termin porodu,chce rodzic w swietej rodzinie mam takie pytanie jakby ktos mogl na pisac co ten szpital oferuje? jaka jest tam obsluga?? co daja? a co trzeba miec swojego pozdrawiam
 
Cześć,

jeżeli chodzi o szkołę rodzenia w Poznaniu to ja chodziłam do Alma Matter. Zajęcia prowadzone były bardzo profesjonalnie i przy tym świetnie się bawiliśmy. Nauczyłam się dużo:)
Ogromnym plusem jest to, że szkoła Alma Matter jest darmowa :))

Pozdrawiam Pati
 
Cześć, ja właśnie 5 tygodni temu skończyłam uczęszczać do szkoły rodzenia. Chodziłam również do Alma Matter i muszę powiedzieć, że nie żałuję, zajęcia były prowadzone w miłej atmosferze, a prowadząca zajęcia zawsze dbała o to, aby nam przekazać jak najwięcej wiedzy.

Polecam tę szkołę rodzenia
Basia
 
Dziewczyny, szukam kardiologa dla kobiety w ciąży, ale to chodzi o mnie, bo mam zaburzenia rytmu serca. Potrzebuję kogoś poleconego, najlepiej okolice Piątkowa, Winograd, ale chętnie też dalej. Może być prywatnie.

Poszukuję też stomatologa do wyrwania zębów w ciąży, też może być prywatnie, najlepiej Piątkowo.
 
Dziewczyny, szukam kardiologa dla kobiety w ciąży, ale to chodzi o mnie, bo mam zaburzenia rytmu serca. Potrzebuję kogoś poleconego, najlepiej okolice Piątkowa, Winograd, ale chętnie też dalej. Może być prywatnie.

Poszukuję też stomatologa do wyrwania zębów w ciąży, też może być prywatnie, najlepiej Piątkowo.
Kardiologa polecam dr. Stępień Gabinet kardiologiczny Pozna

kurcze nie chce wejść link ale wpisz sobie Stępień kardiolog w google wyjdzie Ci jego stronka

a co do dentysty byłam u chirurga na Słowackiego wyrwałam tam 3 czwórki w 5 minut i 1 czwórkę operacyjnie tylko termin to miesiąc lub więcej na nfz
 
witam
poszukuje w poznaniu lekarza dermatologa dla dziecka lub alergologa...mieszkamy w holandi i podobno moja corka ma egzeme albo azs nikt tego nie moze stwierdzic na 100 % ,bede w lipcu w pl i chcialabym zrobic wszystkie mozliwe badania i znalezc lekarstwo ktore choc troche by pomogło !!
 
reklama
Witam,
póki co, jestem zdecydowana, aby rodzić w tym szpitalu. Może zechciałybyście podzielić się ze mną opiniami na temat tego szpitala?
 
Do góry