reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze ..... w Poznaniu

HEJ KOCHANI,,,sama bym nie uwierzyła co sie przytrafiło...

w czw 20.12.12 miałam wizyte u mojej gin wraz z USG ( tc 30)....wszystko w nalezytym porzadku...i co? i w pt wieczorem odwiedziłam Izbe Przyjec ze wzgledu na przeszywajace kłucie w okolicy pepka...
Mąż twierdził,że jedziemy na Polna, a ja w ostatecznie kazałam jechac do Raszei...obiecałam sobie ze zostawie opinie dla Was bo wiem jak to wazne.
Kurde juz wiem- rodzę własnie w Raszei ...:
1. To jak oceniamy szpital i personel zalezy od Nas samych, nie wymagajmy zę bedziemy pępkami swiata i ze kazde ,,szczykniecie" to wielkie hallo i kazdy bedzie biegal i dawal znieczulenia
2. Pani na Izbie wydawała sie niemila i sztywna, i byc moize, ale zaczełam z nia rozmawiac i sama smiac sie z siebie ze zle wypelnilam druczek i byla dalej mila i uczynna mowiac,,,oj dziewuszki ale wy zakrecone czasem jestescie, ale wiem wiem..."
3. Położne na Patologii- super , wiadomo ze jedna jest mniej druga bardziej, ale zalezy tez od Naszego podejscia, ja naleze do usmiechnietych i pozytywnych ludzi i one tez dla mnie takie byly. Mialam na sali dziewczyne gburowata i stekajaca i narzekajaca na wszystko wiec tez czasem nie mialy do niej cierpliwosci, choc uwazam ze w grzeczny sposob zwracaly jej uwage
4. Lekarze juz mniej przyjemni, ale poprostu chyba tak maja lekarze, zwlaszcza profesorowie i pasjonaci...bardziej zamknieci w sobie, ale jak sie do nich gada i pyta to raczej jest ok. Przyjmujacy lekarz tez malo mowil ale jak zaczelam pytac to tez zaczal zartowac ze moze na sylwestra wyjde...no i juz byla luzna atmosfera.
5. Bardzo wazne jest to ze nie ma co sie przejmowac podejsciem do pacjentek- OGROMNIE widac zainteresowanie lekarzy swoimi pacjentkami, ale z drugiej strony nie ma sie co dziwic bo chyba gdyby moja gin zobaczyla mnie w szpitalu to tez traktowalaby mnie poprostu jak dobra znajoma...
6. Szpital nowy, sliczny, sale ladne, lazienki zaczynaja miec slady zuzycia ale i tak super. Nie przerazajcie sie za to Izba Przyjec-fotrl na ktorym mialam usiasc to nie wiedziałam czy tam stoi jako zabytek czy faktycznie mam na niego usiasc...ALE PODKRESLAM-TYLKO IZBA PRZYJEC TAK WYGLADA
7. Jedzenie- jem bardzo mało, slune jako niejadek....ale skoro ja bylam glodna tzn ze trzeba sie nastawic na kiepskie jedzonko:) a dziewczyny nawet te ktore mialy skurcze potrzebowaly jesc, przynajmniej na poczatku bo potem przy objawach wymiotow polozne sugerowały nie jesc.

8. PODKRESLAM-personel mily....:)i pomocny:):)
Wesolych Swiattt
 
reklama
Witam,
Chirurg dziecięcy stwierdził u mojego przeszło rocznego syna konieczność podcięcia wędzidełka wargi górnej. Dostał skierowanie do szpitala na Krysiewicza... problem w tym, że dziecko będzie musiało w szpitalu spędzić dwa dni. Chciałabym oszczędzić mu i sobie takich przykrości. Czy któraś z was wykonywała zabieg gdzieś prywatnie? Gdzie najlepiej się zgłosić z takim problemem? Może macie jakieś doświadczenie i możecie mi coś podpowiedzieć... będę bardzo wdzięczna :)

Pozdrawiam
 
Cześć Kobietki,

mam pytanie: możecie mi polecić jakiegoś kobietę ginekologa, która przyjmuje na NFZ i nie trzeba czekać na wizytę miesiącami?
 
Witajcie. Jestem po dwóch ciążach obumarłych pierwsza 9 tydz, druga 10 tydz. szukam wybitnego lekarza który sie mną zajmie, pokieruje badaniami. Polecicie mi kogoś dziewczyny? Aktualnie chodze do Beaty Kubiaczyk- Paluch z Medartu ale ona jest dobra jesli chodzi o zachodzenie w ciąże, zapisałam się też do Kurpisza aleon jest tylko immunologiem, myśle o Jana Skrzypczak co Wy na to? Może Wy byłyscie w podobnej sytuacji i ktoś Wam pomógł?
 
reklama
BYłam juz u endokrynologa, mam niedoczynnosc tarczycy i przeciwciała tarczycowe antyTPO ale nawet w dniu poronienia hormony tarczycy były w normie, w szpitalu porobili mi badania. Czekam własnie na wyniki kariotypu- masz racje sa drogie bo zapłacilismy 960zł inaczej na badanie muselibysmy czekac pół roku, umówiłąm się juz do Kurpisza na 23 sierpnia to immunolog podobno bardzo dobry, ogólnie czuje sie zagubiona, pytanie co sie stało znowu nie pozwala mi normalnie funkcjonowac,a pytanie czy kiedys urodze zdrowe dziecko wykancza mnie psychicznie....boje się strasznie...
 
Do góry