reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sztywniejacy siusiak

reklama
WITAM
MAM TAKI PROBLEM.OTOZ MOJ DWULETNI SYNEK OD TYG BUDZI SIE Z ZESZTYWNIALYM PISIOLEM I PLACZE SIKAJAC.WYSIKA SIE I MU PRZECHODZI.:szok: I TAK JEST CO RANO! NIE WIEM CO ROBIC.NIBY LEKARZ POWIEDZIAL MI ZE TO NORMALNE I ZE MOZE BOLEC.ALE ILEZ MOZNA CO RANO SLYSZEC JAK DZIECKO TAK OKROPNIE PLACZE?!ZADNEJ WIDZIELINY NIE MA.WYSIKA SIE I OPADNIE.A JA JESTEM BEZRADNA;/
POMOZCIE!
 
Zgadzam się z tym, co piszą dziewczyny. Jak nie ma wydzieliny i nie jest zbyt czerwony- to nie ma problemu. Mojemu synkowi też z rana, przed pierwszym sikaniem, kuśka stoi;) Ale jak się wysika to już jest ok.
 
Do góry