reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Ja mam taka maszyne - dwie lapki plus sciera:-D.Zmywarkom, mikrofalowkom i innym zjadaczom pradu mowie nie.

Margot nam fizyka jadrowa nie straszna, gorzej ze szmatami a o kosmetykach zapomnij.
Kicia to ja w takim razike mocno chylę głowę bo "fizyczna" nigdy nie byłam, he he!!
A co do "osprzętu" kuchennego tudzież innego...no proszę nie mów nie, bo przecież pralka przy maluszku jest niezbędna:)))))))))))) Pozdrawiam Cię miło:)))
 
reklama
Qurcze Aga29 co to za maszyna????????????? Polatam po kuchni może też mam taką??? :)))))
No polataj kochaniutka a noz ja odkryjesz w tej kuchni:tak::-D:-D:-D:-D:-D;-);-);-);-)

Kicia ja tam mam wszystko, co sie da, zmechanizowane i skomputeryzowane, a co sobie bede utrudniac zycie, jak maszyny mnie moga troche wyreczyc:tak::-D:-D
 
Ester, ja używam Jelpa, bo jest delikatny i nie uczula. Poza tym jest bardzo wydajny. Sprawdzil się również u moich koleżanek.Pozdrawiam.
 
Dzien dobry, my juz na nozkach. Eryk domagal sie mleczka, wiec trzeba bylo dziecku dac, coby nie schudlo:-D:-D:-D:tak:;-) Wlasnie rozbija sie swoim pojazdem po calym mieszkaniu:szok: Na razie koncze, bo dziecko wzywa:tak::-)
 
i ja Witam.

mala spi (ciekawe jak dlugo hah) wiec korzystam z okazji...
malej wyrzynaja sie kolejne zabki i nici z odzwyczajania od cycusia ..
U nas deszczowo i wogole taka ciapowata pogoda ze nic tylko leniuchowac przy kawce ciasteczkach i tv by sie chcialo...

A ja piore w Persil bo moj mezus jest alergikiem i jak w innym proszku cos wypiore to go zaraz swedzi i mu plamy czerwone wychodza na recah i ciele.Mala tez ten proszek znosi od urodzenia.
Kicia76 wiesz ja mam tez w domu taka maszyne , ale maz lubi mi takie praktyczne prezenty robic wiec moze na gwiazdke* dostane ta mechaniczna haha co by moje dwie raczki zamiast przy zmywaniu to z podwojna wydajnocia przy np,odkurzaniu i myciu okien sie udzielaly haha
pozdrawiam i milego dnia zycze
 
Zuzanna bidne to twoje male. Moj maz tez uwielbia elektronike. Na swieta kupuje sobie ekspres do kawy. Bo jak mi nie potrzebny to on sobie kupi:-p.Nastepny grat do zmywania :confused:

Margot pralinde posiadam nawet sztuk dwie. Bo jedna w Polsce zostala.Wiekszosc rzeczy mam po dwie bo przyjechalimy tylko z ciuchami tutaj. A w Polsce zostalo dopiero co urzadzone mieszkanie i to wszystko mi tam stoi i pajaki tam palace stawiaja.Typowy przerost formy nad trescia.
Zmywarki uwielbia moja lobuzica, zawsze babciom pomaga i wlazi do srodka, zreszta ciuchy w pralce to tez jej wieka pasja.Do mnie sie nie podala.
 
Czesc
czytam was i nie moge sie zebrac zeby cos nadrukowac.Sorki ale jakos musze mieszkanie doprowadzic do stanu uzytecznosci.

Zuzzanno ja tez piore w Persilu
Kiciu ja z urzadzen elektrycznych to czajnik na wode posiadam:-D
Aga ale z Ciebie ranny ptaszek
 
reklama
Witam kobitki...
Dwa dni nie czytalam i mam normalnie zaleglosci na maxa...tzn,juz przeczytalam ale totalnie nie pamietam co komu chcialam napisac:zawstydzona/y:Leb mnie napiernicza dzis...Nic mi sie nie chce-poprostu len na maxa...a co chwile cos do zrobienia...a to pranie powiesic ,za chwile zlozyc,odkurzyc,obiad i tak dzien leci...Jutro jade do polski na weekend...Krotko ale dla mnie zawsze cos:-)

Mloda dzis mi rewie mody robi...zarz przychodzi by jej cos ubrac a wtedy leci i przeglada sie w lustrze za chwile kaze sie rozbierac...:baffled:Wlasnie lata na samych bodach...
No i od kilku dni w mala niemre sie zamienila bo zamias jej ciaglego "nie" slysze "nein":-):-DSlodko to wymawia...i w koncu umie powiedziec "tak" tyle ze tez w jezyku niemieckim:-D
Dwa dni temu kupilam jej ciastoline...Myslalam ze chociaz to ja zajmie na dluzej niz 5 min.ale zamiast sie tym bawic to ona to je:szok: W dodatku to tak ladnie pachnie ciastkami:-D No wiec ciastolina polezy sobie jakis czas w ukryciu...

No a ja jak przyjade z Pl zabiore sie w koncu za swiateczne porzadki...Oczywiscie wcale nie ma na nie ochoty no ale nikt za mnie tego nie zrobi...
A szkoda:cool:

Uciekam zajac sie troche moim brojem bo wlasnie na biurko mi wlazla i pokazuje palcem na monitorze na emoty...Wszystko oki ale siedzi na skanerze:baffled:
 
Do góry