reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

hej Kobietki.

patrycja24barlin milego weekendu w polsce:-)
mnie tez czekaja przedswiateczne porzadki ale jakos natchnienia nie mam na szczescie do swiat jeszcze miesiac

anka sliczna ta wasza Laura eh czas tak szybko leci moja ksiezniczka prawie 9 mcy juz a dopiero co niedawno jeszcze z brzuchem chodzilam :-D

co za pogoda ciagle pada u mnie:no::no::no: wczoraj to samo ledwo wyszlam na spacer to juz musilam wracac bo zaczelo lac:no:
byle do wiosny ;-)

kicia76 moj to tez ma hopa na punkcie elektrycznych rzeczy haha:-D:-D
zazyczyl sobie ostatnio elektryczne rolety do zaslaniania okien bo fajnie by bylo jakby na noc same sie opuszczaly a jak slonce wychodzi to zwijaly hahaha


ide kawke sobie zaparzyc bo mala" jeszcze" spi wiec trza ten spokoj wykorzystac
milego dzionka zycze :-)
 
reklama
Jesli o sprzeta elektryczne chodzi to nie mam nic przeciwko nim...Przydalby mi sie w sumie taki robot co posprzata,ugotuje,itd... :-D

My wlsanie po sniadanku...Mloda ubrala sobie czapke i teraz siedzi i maluje:-) Modelka mi rosnie bo przebierac sie i ubierac to ona uwielbia...I jeszcze prezyc sie przed lustrem...Dzis myjac zeby zauwazyla swoje korale wiec trzeba bylo jej ubrac...

A tak ogolnie to mam maly wkurw bo aparat sie popsul...A dzis do polski...teraz zostanie mi robic tylko fotki komorka...A nie lubie bo mi to za dlugo trwa...

Tez bede musiala spic jakas kawe,narazie stoi kolo mnie herbatka z cytrynka,posprzatam,poloze mloda spac,wtedy obiadek,skocze do sklepu po jakis prezent dla brata bo ma dzis urodzinki,no a potem trzeba bedzie spakowc walize...

Wszystkim milego dnia zycze:-)
 
Pscola dziekuje Ci, uwielbiam te moja Princeske.

Pati milego pobytu odpocznij kobieto troche bo ppotem jak sama piszesz swiateczne porzadki Cie czekaja buuu jak nas wszystkie:wściekła/y:Rosni Ci modelka:tak:

Zuzanno czas leci nieublagalnie wlasnie wczoraj wspominalam jak to jeszcze chodzilam z brzuszkiem i czulm piekne kopniecia w boczki:tak:
 
Dzeiki dziewczyny:)
Mam zamiar o imprezke jakas zahaczyc...Wczesniej jeszcze babci urodziny wiec tak o 22: sie zmyje i w tango:-D

Anka ja tez jeszcze w pizamie...chodz makijaz juz sobie strzelilam...jak mloda wstanie szybki prysznic i lece po zakupy..
 
Dobry wieczor, ja dzisiaj po dluzszej przerwie bylam w pracy. Nie bylam tam 4 dni, a wydawalo mi sie, ze przynajmniej miesiac:szok: Jakas taka ogolnie chodzilam struta i zmeczona, nic mi sie nie chcialo. Ale za to jutro ide do fryzjera, trzeba sie troche odmienic, bo juz mi troche za bardzo wlosy odrosly:tak:. Erik juz spi od 2 godzin, a ja moge troche spokojnie posiedziec przed kompem.
Patrycja zazdroszcze Ci wyjazdu do PL. Tez bym tak chciala, mieszkac blisko granicy:tak:
 
reklama
Do góry