reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Na opuchniecia w ciiazy to do trzech razy dziennie herbate z pokrzywy.

Mi sie nudzi i mam wrazenie ze odkad wiem ze bedzie corcia to mi sie zaczal czas dluzyc.
Dzieciaki mnie przekonaly zeby im pozwolic film na super rtl ogladac i to byl blad ,bo oni nie umieja grzecznie usuasc na tylku.
 
reklama
karolina dzieki za podpowiedz, bede pila w takim razie jesli tak mowisz :-)
madzia jedziemy za tydzien na urlop to sobie dam porobic kilka fotek to wam jakas podrzuce z moim brzucholem :-D
Pij, pij w koncu ktos musi za nas ciazowki nadrabiac :-D
 
karolina dzieki za podpowiedz, bede pila w takim razie jesli tak mowisz :-)
madzia jedziemy za tydzien na urlop to sobie dam porobic kilka fotek to wam jakas podrzuce z moim brzucholem :-D
Pij, pij w koncu ktos musi za nas ciazowki nadrabiac :-D

oki trzymam za slowo :tak::tak::tak:
dokad smigacie ?? bo zapomnialam :baffled:

Pati tez zaraz wyfrunie i bedzie cisza forumowa :shocked2::shocked2:
 
Witam wszystkie mamy (te przyszłe również)z Niemiec! :-)
mam takie pytanie, bo z tego co czytalam mniej wiecej to wiekszosc z Was juz dosyc dlugo mieszka za granica, wiec na pewno bardziej sie orientujecie w przepisach niż ja ;-]
Chodzi mi o kindergeld, czyli o zasilek rodzinny na dziecko. Otoz czy ojciec pracujacy w niemczech moze pobierac zasilek na dziecko uczace sie w liceum w trybie zaocznym?;-)
 
Witam wszystkie mamy (te przyszłe również)z Niemiec! :-)
mam takie pytanie, bo z tego co czytalam mniej wiecej to wiekszosc z Was juz dosyc dlugo mieszka za granica, wiec na pewno bardziej sie orientujecie w przepisach niż ja ;-]
Chodzi mi o kindergeld, czyli o zasilek rodzinny na dziecko. Otoz czy ojciec pracujacy w niemczech moze pobierac zasilek na dziecko uczace sie w liceum w trybie zaocznym?;-)

mysle, ze tak. nie wazne gdzie sie uczy, ale ze sie w ogole uczy (do 27 lat). jesli Ty jestes w Pl, a Twoj maz w niemczech to beda Was mega sprawdzac, ale warto. przede wszystkim Twoj maz nie moze miec zadnej dzialalnosci w Pl, nic, zero, tylko tu, bo bedziecie musieli zwracac. ale i tak dostaniecie druki do wypelnienia w PL, przez urzad pracy itp
 
Bluetooth-do jakiej miejscowosci smigacie? pokaz hotel :) musisz mi koniecznie po powrocie opowiedziec :) bo my w sumie portugalie tez bralismy pod uwage...moze na nastepny rok...chociaz ja na nastepny chce majorke ;)

tu nasz hotel :) Fotos Hotel Marina Beach**** | Test Hotel Marina Beach**** | Kritik Djuni (Duni) musicie na dol zjechac tam sa fotki...

Bylam odwiezc mloda ,teraz kawa zaliczona,bb oblecialam i zabieram sie za prace ;)
 
oo ominelam kilka postow...jak bedzie okazja walne fotke opelkowi-aczkolwiek nie ma sie czym chwalic :-D

Madzia ja tez popijam czasami piwko,czasami winko :) my polacy tak mamy :-D
 
Pati - nie wiem czy Ci sie te klimaty spodobaja gdzie jedziemy, bo tam psy d....pami szczekaja :-D Nam pasuje taki spokojny lezakowo-ksiazkowy urlop. Nie ma tam gdzie wieczorem wyjsc i jest mega spokojnie ale ponoc w Faro jest super (ok 85 km) od tego miejsca gdzie my bedziemy wiec jesli juz mielibyscie sie wybierac to polecam Faro.
A tutaj hotel w ktorym bedziemy. Bedziemy tam juz drugi raz bo nam sie na prawde spodobalo. Super czyste i przestronne pokoje, rodzinna atmosfera - w sensie - malo ludzi. Maja jakies 70 pokoi tylko i do tego dwa spore baseny do ktorych nie ma praktycznie chetnych wiec prawie jak w domu :-D
Hotel Luz Bay Club in Praia da Luz (Algarve) - Hotel Luz Bay Club in Portugal
 
reklama
Ja ma zdecydowanie inne updobania jezeli chodzi o urlop ,czym bardzie aktywny tam lepiej.Ja musze miec duzo ludzi wokol siebie i codziennie gdzies indziejn byc.
Moje zycie jest stresujace ,ale w gruncie zeczy monotonne.Genealnie dzien swistaka.
Np na Malediwy to max. 3 dni i bym dostala swira.
Pijcie i drinkujcie ,bo my mamy to genetycznie zakodowane.Ale mi brakuje takiej malej banki od czasu do czasu.
Patti ale na Majorke tez mnie nie ciagnie za duzo pjanych niemieckich malolatow.Przynajmniej tak mi sie wyobraza.Ja rzygam niemcami na codzien i mam ich jeszcze na urlopie ogladac ,nie bitte!"
 
Do góry