reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam osób z mutacją MTHFR C 677T

Ja sama osobiście polecam swojego lekarza dzięki któremu mam teraz szalona 3 latkę w domu [emoji3590] lekarz przyjmuje w Włocławku a pracuje w Centrum zdrowia matki Polki jak coś to pisz to podam namiar.
Cześć, dopiero się dowiedziałam o mojej mutacji mthfr 677 i PAI-1 4G, oba heterozygotyczne. w pierwszej (i jedynej) ciąży zdiagnozowano kilka wad serca-czy jest ktoś z podobnym doświadczeniem?
Zanim znajdę ogarniętego lekarza w tym temacie, jakie mogę jeszcze zrobić badania? Jakie Wam zlecono po odkryciu mutacji?
Czy ktoś może polecić ginekologa w Bydgoszczy/Toruniu który zna się na temacie?

Dzięki za pomoc.
 
reklama
Znalazłaś jakiegoś lekarza ? Też mam mutacje i też jestem z Bydgoszczy. Póki co z lekarzami miałam słabe doświadczenia. Polecana jest dr Kłyszejko w Osielsku i do niej się wybieram. Mogę Ci powiedzieć kogo odradzam póki co [emoji6]
Cześć, dopiero się dowiedziałam o mojej mutacji mthfr 677 i PAI-1 4G, oba heterozygotyczne. w pierwszej (i jedynej) ciąży zdiagnozowano kilka wad serca-czy jest ktoś z podobnym doświadczeniem?
Zanim znajdę ogarniętego lekarza w tym temacie, jakie mogę jeszcze zrobić badania? Jakie Wam zlecono po odkryciu mutacji?
Czy ktoś może polecić ginekologa w Bydgoszczy/Toruniu który zna się na temacie?

Dzięki za pomoc.
 
Znalazłaś jakiegoś lekarza ? Też mam mutacje i też jestem z Bydgoszczy. Póki co z lekarzami miałam słabe doświadczenia. Polecana jest dr Kłyszejko w Osielsku i do niej się wybieram. Mogę Ci powiedzieć kogo odradzam póki co [emoji6]
jestem z Torunia:) ale jakoś nie wierzę by tu był koś obeznany w te klocki. Co zostało Ci przypisane?
 
Chodzę do dr Kłyszejko w Bydgoszczy (Osielsko). Biorę Clexane 0.6 od owulacji, acard 150, encorton 10 mg, luteina 100 3x2 i prolutex. Póki co działa. Obecnie 9+1.
 
reklama
Witajcie dziewczynki, dawno oj dawno mnie tu nie było ale wpadłam choć na chwilkę.
Oliwcia jak tam Małgonia ?
Wszystkim starającym sie życzę spełnienia marzeń :)
 
Do góry