reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szymon, 24tc-siłacz mój najdroższy.....

reklama
Ojej Karolinko musi być dobrze. Też się strasznie bałam, mówili że jak się nie uda, to do końca życia może być karmiony poza jelitowo.
Dużo sił ci życzę i synkowi przede wszystkim.
Jeśli możesz, to pisz częściej co u Was, bo martwiłam sie Twoja dłuższą nieobecnościa.
pozdrawiam jeszcze raz.
 
Dziękuje wszystkim Wam kobitkom za ciepłe słowa.. dren zadziałał i już Jasiu nie jest w stanie krytycznym .. Dziękujemy Bogu i polecamy różaniec który nam zesłał panią Dr Iwaszkiewicz.. wciąż czekamy na kupkę.. trzymajcie kciuki dziewczyny. Wam i waszym dzieciom życzymy ZDROWIA!!
 
Właśnie poszła kupa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak pisałam mąż dzwonił i mu przekazali! Bogu niech będą dzięki i Matce Boskiej za pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
 
reklama
Do góry