reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szymon, 24tc-siłacz mój najdroższy.....

Wiolu, sercem jestem z Tobą! Niech ta zima się wreszcie kończy!!! żyjemy w beznadziejnej strefie klimatycznej!!!!!!!!!! :no::wściekła/y::wściekła/y: Jasiek ma pierwszy katar i ja nie śpię ze strachu!!!
 
reklama
Szymuś nie rób nam takich numerów, bo ciotki Ci zejdą na zawał i ciekawe z kim twoja mama będzie plotkować na BB.

Szybko mi tu zdrowieć ale już!!!!!!!!!!
 
Znów dorwałam na chwilę kompa. Normalnie bez was nie da się zyć :tak:.
Szymon dalej radzi sobie od wczoraj bez tlenu, cioteczki kochane - wasze modły wysłuchane :) W płuckach świstu już nie ma, chrapolenie jest i mokry, odrywający się kaszel, ale to dobrze, ze się odrywa. Pewnie i tak jeszcze trochę tu pobędziemy, ale ważne, że zdrowieje.
Za Grackiem ino mi strasznie tęskno...
A teraz spróbuję nadrobić troszeczkę, co tu się działo?
 
reklama
Ciesze sie ogromnie!!!!!!!!! te nasze dzieci sa takie dzielne!!! Szymciu kochany (jakby to powiedział mój najstarszy) no szacun!!!! Jestes silnym chłopcem , tak jak Twoja mama!!!
 
Do góry