reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szymon, 24tc-siłacz mój najdroższy.....

reklama
Wróciliśmy. Wizyta wypadła dobrze, doktor zadowolona, rozwój ruchowy oceniła na wiek korygowany (6 m-cy):-). Problem jest jeden, taki, ze Szymon nie gaworzy. On raczej głurzy (chyba tak się to pisze?:/), wydaje dźwięki, ale to napewno nie jest gaworzeniem. Powodem tego moze być ten ewentualny niedosłuch, którego nie możemy zbadać:-(. Ale mam nadzieje, ze teraz sie powiedzie. Poza tym, to jego sprężynowanie jest dobrą oznaką:tak:, siedzi ładnie trzymany za rączki, na brzuszku też sobie fajnie radzi, wyciąga rączki i sięga zabawki leżące przed nim. P. doktor nie mogła się nadziwić, ze po tylu jego przejściach, on tak nadrabia:tak:. Kolejna wizyta za 3 m-ce, jak skończy rok. Aaaa i uspokoiła mnie, co do tego ostatniego usg. To poszerzenie dotyczy rogów bocznych komór przednich, dalej w głąb jest ok, i tego mamy się trzymać, ma jeszcze czas.
No to chyba na tyle, ufff, a tak się obawiałam tej wizyty...mój kochany siłacz...:-)
 
Brawo Szymus mistrzu!!!!!!!!!!! mamusiu Ty wiesz ze tych sukcesó by nie było gdyby nie Ty i Twoja determinacja... Mamusiu gratuluje i oby cały ten rok obfitował w takie wiadomości :)))))))))))
 
Dlaczego jak w z jednym jest dobrze, to z drugim sie pie.przy??? szymon zaczął kaszleć:-:)wściekła/y:. Jest to kaszel podobny, do ostatniego kaszlu. Narazie saturacja ok, a nawet lepiej bo 94-97, normalnie jak nie u Szymka. Wprowadziłam inhalację 3x dziennie, oby pomogły...
 
reklama
Do góry