reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szymon, 24tc-siłacz mój najdroższy.....

Wioluś święte słowa, chyba każda z nas doszła do takiego wniosku po jakimś czasie:-) Buziaczki dla Szymusia jeszcze raz i przede wszystkim zdrówka i już żadnego szpitala.
 
reklama
Dawno nie zaglądałam, spóźne życzenia dla Szymonka, Wszystkiego najlepszego, aby ten kolejny rok był wspaniały pod każdym względem. Całuski od cioci.


Wioluś, bo to prawda, że to są cuda i dają radę na przekór wszystkiemu :tak:
 
Wiolu!!!!! ile to już czasu chyba ze dwa miesiące się nie odzywałam!! Kochana życzę Szymusiowi przede wszystkim ZDROWIAAAAAAAA, no i szczęścia, pomyślności, radości i uśmiechu... Całuje jego oczka i uszęta mocno! jeszcze wszystko będzie dobrze ! My jesteśmy od tego żeby im pomóc wyjść na prostą a Ty dajesz z siebie wszystko.
Całuje
 
Karola!!! No w końcu jesteś :-). Dziękuje za zyczenia.
Napisz jak Jaś i Mikuś??? Co u was??
Odzywaj się kochana trochę częściej. Czekam na wieści.
Buziaki dla maluchów.
 
Tak jak to z wczesniakami bywa, długo, długo nic, a jak ruszą z kopyta.....
Szymon ustawia się do raczków!!!!!!! Załapał, żeby wyprostować rączki i podciągać nóżki....wiecie jak fajnie wygląda...czasem muszę mu pomóc, ale sam też dobrze kombinuje.
Cieszę się ogromnie :-).
 
Szymonku wszystkiego najepszego z okazjii pierwzego roku!!!!!:-D:-D:-D:-D
taka zakrecona jestesm , ze dopiero teraz zauwazylam :zawstydzona/y: spoznione ale szczere:tak::tak::tak::tak:
Gratuluje czworakow!!!! super wiadomosc :-):-):-)
 
Oj Wiolu, my po swietach do szpitala na usuniecie woreczka robaczkowego -jeszcze pozostalosci po ostatniej operacji scalenia jelitek- mamy stresa ale trzeba to zrobic.. a tak to jestem malo zorganizowa matka i nie mam czasu na nic :-)) a i tak ta dwojke moich chopakow ubostwiam. Gratuluje Szymosiowi pierwszych oznak raczkowania
 
reklama
Karola, to trzymam kciuki za operację i ma to już być ostatnia !!!:wściekła/y::-)!!
Powiedz Jasiowi, by nie fisiował ze szpitalami!!! No, ciotka tak każe!!!:crazy:;-).
I matka zorganizuj się trochę lepiej, bo bedę musiała wezwać Cię na dywanik, za nieobecność na wcześniakach :):)
Buziaki :*:*
 
Do góry