reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szymon, 24tc-siłacz mój najdroższy.....

Dzięki dziewczyny.
Anna. A miałas rację z tym wzrostem :tak:. Jest na 10 centylu, nie wiem jak ja to przeoczyłam...co nie zmienia faktu, ze waga to cinizna...

Aguś, już się zalogowałam. Przykro mi, ale zgapię po Tobie i też bedę zapisywać jego wykresy :-D.
 
reklama
Ale, ale zapomniałam dodać coś najważniejszego....mam przecudnego synka:tak::-), jest słodki, kochany, uwielbia sie przytulać i rzadko płacze...nie wyobrazam sobie, by miałby być inny.
Jest MEGA ZDOLNIACHĄ i obiecał mi, ze bilans dwulatka wyjdzie lepiej :-)
Kocham Cię synku



Wiola jestes cudowna mama! Az mi lzy nalecialy do oczu. Szymon jest wielkim szczesciarzem, ze ma taka swietna mame. Tak trzymac!:-)
 
Och tak my mamy wcześniaków musimy mieć dużo siły. a najgorsze jest porównywanie naszego dziecka z innymi. moja koleżanka która urodziła w tym samy miesiącu co ja ale o terminie ciągle mówi do mnie" a moja córka to zrobiła to i tamto .."
a twoja . moja nie, to ona zdziwiona ;/;/;/ ach ... :crazy:

Sorki ale dziwna ta Twoja kolezanka jakas.. Wiadomo, ze wczesniaka przez pierwsze co najmniej 2 lata nie porownuje sie rozwojow do dzieci urodzonych w terminie! grrr
 
Wiolu a ja powiem że synio Ci pięknie rośnie. Z takiej kruszynki już taki wielki urósł :tak: I zobaczysz że jeszcze będzie z niego kawał chłopa, choć dla Ciebie już na zawsze pozostanie taką kruszynką ;-)
 
!!!!!!!!!!!! OJ oj oj oj oj a nasze maleństwa to jak się urodziły to ile ważyły??? a nasze maleństwa to pokonały co niejedno o czasie urodzone!!! ja mam też tę samą schizę że patrze czasem na Jasia jak na 8 miesięczne dziecko a to BŁĄD. Nasze niunie mają tyle co korygowany wiek i jak ktoś twierdzi inaczej to jest w wielkim błędzie!! Wiolu Szymek to bohater który wyrośnie na dużego szczęśliwego chłopaka :-) I Jasio też.
całuje
 
reklama
Och tak my mamy wcześniaków musimy mieć dużo siły. a najgorsze jest porównywanie naszego dziecka z innymi. moja koleżanka która urodziła w tym samy miesiącu co ja ale o terminie ciągle mówi do mnie" a moja córka to zrobiła to i tamto .."
a twoja . moja nie, to ona zdziwiona ;/;/;/ ach ... :crazy:
a z tą panią nie spotykamy się już :-))))))))))))))))) do szczęścia nam nie potrzebna!!!!! mam na myśli koleżanką z dzieckiem o terminie!!!
 
Do góry