reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tabletki antykoncepcyjne

reklama
Przy kp nie mozna krazka.

Nie jest to prawda

Przechwytywanie.JPG
 
A jeszcze dopytam bo lekarz mnie nie poinformował, jestem teraz 5 tydzień po porodzie, mogę je normalnie brać czy czekać na pierwszą miesiączkę? 🤔
 
Muszę znowu iść chyba do lekarza jestem już 7 tyg po porodzie, biorę je drugi tydzień i od 5 dni mam bardzo obfite krwawienie, wątpię że to miesiączka czy coś. Podbrzusze i plecy delikatnie pobolewaja, krwawienie jest obfite, jak kaszle czy chociażby podniosę się z łóżka to dosłownie leci ciurkiem ze mnie.. do tego też skrzepy. Nie wiem czy je odstawić czy brać dalej. Nawet jak idę oddać mocz to jest bardzo dużo krwi .. słyszałam że mogą występować PLAMIENIA, ale takie krwawienie gorzej niż w pierwszy dzień okresu, dziwne. Ciekawe kiedy teraz będzie miejsce u lekarza 🙄🙄🙄
 
Do góry