reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tajny Zakon Toaletowców - czyli pieluchom już dziękujemy!

No to super,ze pampki odchodza w zapomnienie :-) Gratulacje.
U nas na noc i drzemki(jesli spi w dzien) to pampek jest ale nieraz sie budzi na siku :-)
 
reklama
Temat ucichl:-) Czyli juz wszyscy bezpieluchowi jak sie domyslam:confused:
Ja musze przyznac,ze w nocy pampek jeszcze jest i to rano jest co sciagac :-/ Nawet przy ograniczeniu picia malemu nic nie daje.I tu moje pytanie czy wyscie wstawaly w nocy do dzieciakow,wysadzalyscie maluchy czy jak??Chcialabym sie pozbyc tych pieluch ale...mam stracha nocnego niewyspania:-(
 
Vici profilaktycznie i my nakładamy na noc pampka, co prawda ściągamy rano suchego ale dla świetego spkoju nakłądam bo niestety zdaża sie od czasu do czasu mu posikać;-) zwykle budzi sie w nocy na siusiu i prosi ale ja jakos sie jeszcze całkwicie nie przełamałam do całkwitego odstawienia.
 
U nas wlasnie spi i nawet jak cos przecieknie to mu nie wadzi :-(Budzi sie tylko jak mu zimno i koldra sie zwinie i krzyczy na caly dom"mama zimno,mama zimno"
 
Elwira ja przy obu jak sciaglam pampa, to zakladalam pod przescieradlo taka cerate. Ale nie dla dzieci tylko kupilam taka wieksza dla starszych osob w aptece. Powiem tak Maks prawie 6 latek zdaza sie ze poposci jak spi glebokim snem, po jakims ciezkim dniu. A Maja jak dotad raz mi sie w nocy zesikala odkad nie mamy juz w nocy pampa.
 
W dzień raczej nie zakładam jej pampka do spania. Chyba, że śpi u kogoś, lub się uprze i nie wysika przed snem, a jak pisałam potrafi przespać 3h.
W nocy nadal pampek założony i zazwyczaj mokry.

Gorzej, że z kupami niewielka tylko poprawa :(
I kupsko nadal ląduje w pieluszce. Jest o tyle lepiej, że teraz przynajmniej przy pampku nie płacze i na raty, ale jakoś robi.
 
U nas na noc też jest jeszcze pampek zakładany.
Mało kiedy jest mokry ale zakładam jej bo czasem się budzi z mokrym.
A nie chcę aby przesiusiała łóżka bo to nie nasze.
Wynajmujemy mieszkanie umeblowane.
 
reklama
Hmmm nie sadzilam,ze jeszcze tyle maluchow w pampkach spi:yes: Ja mam obawy bo oboje z Jackiem mielismy problemy z moczeniem nocnym.A tu widzialam specjalne nakladki na materace(nawet na loze malzenskie)nie przepuszczajace wilgoci na materac i wydaje mi sie to lepsze jak ceratki.Ja tym nie zabardzo sie przejmuje bo w koncu kazde dziecko w innym wieku dorasta do pewnych rzeczy no ale powaznie myslalam,ze my z tych nielicznych.Normalnie mnie uspokoilyscie i juz nad tym myslec narazie nie bede :-)

Joasia jak jest poprawa to dobrze,mala bo mala ale zawsze cos:yes: A byliscie u psychologa czy innego lekarza??Pamietam,ze myslalas nad tym ale nie wiem na czym stanelo.
 
Do góry