reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tęczowa rodzina <3

reklama
Uda się wam! ❤ jak nie ten cykl to kolejny.
Jest wam przeznaczony konkretny dzidziuś więc czasem trzeba na niego trochę poczekać. Dużo cierpliwości, skupcie się na przyjemnościach. Stres często źle wpływa na poczęcie więc odpoczywajcie i korzystajcie póki nie ma dwóch kreseczek. Bo lada moment wywróci się wam życie do góry nogami, chodź ciąża jest cudowna to bywa też męcząca. Trzymam w kciuki żeby wam się udało ❤❤❤ powodzenia i pozdrawiamy.
Dziękujemy ślicznie za piękne słowa <3
 
Jestem za was pozytywnie nastawiona i wierzę, że będą te dwie upragnione kreseczki. ❤❤
Jak sobie przypomnę to czekanie na zrobienie testu i te dni które ciągły się nieskończoność to nie mogę uwierzyć, że ponad rok już minął od tego.
Oj ciągną się te dni jak diabli :D
 
dziękujemy pięknie i czekamy na wynik, jak tylko już będziemy po testowaniu to będziemy dawać znać <3
A wy testujecie w dzień spodziewanej miesiączki?
Ja przy córce zrobiłam test 5 dni wcześniej bo nie wytrzymałam.
Coś mnie tkneło a tyle tych testów było kupionych, że ten jeden nie robił mi różnicy.
Wyszła druga blada kreska ale widoczna gołym okiem. Przez tydzień robiłam testy bo nie mogłam w to uwierzyć.
Ogólnie wyszła 2kreska po 5 minutach najpierw była jedna poszłam umyć ręce wracam po test by go wyrzucić a tam druga kreska.
Przy pierwszej ciąży wyszła druga kreska dopiero po 4 dniach od planowanej miesiączki i też taki bladziuch.
 
A wy testujecie w dzień spodziewanej miesiączki?
Ja przy córce zrobiłam test 5 dni wcześniej bo nie wytrzymałam.
Coś mnie tkneło a tyle tych testów było kupionych, że ten jeden nie robił mi różnicy.
Wyszła druga blada kreska ale widoczna gołym okiem. Przez tydzień robiłam testy bo nie mogłam w to uwierzyć.
Ogólnie wyszła 2kreska po 5 minutach najpierw była jedna poszłam umyć ręce wracam po test by go wyrzucić a tam druga kreska.
Przy pierwszej ciąży wyszła druga kreska dopiero po 4 dniach od planowanej miesiączki i też taki bladziuch.
Ogólnie mamy zapas testów xD teraz jeszcze nie robię bo za wcześnie, kolejna spodziewana miesiączka 1.07 więc pewnie od poniedziałku zaczniemy szaleć z testami, chociaż co dwa dni ;D Wiem, że jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek objawy ;) na dzień dzisiejszy bolą mnie tylko piersi ale to do tego stopnia że nie mogę ich dotknąć a jak wstaję rano to jeszcze gorzej ;p dziwne po prostu że ten ból utrzymuje się od owulacji i w żaden sposób nie ustaje. Pewnie już pozostanie do @. Poza tym nic a nic, czasem jakieś delikatne ciągnięcie w podbrzuszu jak wsłucham się w ciało, ale nie chce się na nic nastawiać ;) co ma być to będzie ;) w sumie to dopiero nasz 3 cykl.. Dwa pierwsze mojej partnerki ale po badaniach okazało się że jest problem z hormonami i okres od 2 miesięcy prawie nie przyszedł, lekarz kazał zaaplikowac luteinę przez 5 dni i czekać na okres.. mój cykl jest pierwszy, pik owulacji tak jak pisałam w środę 15.06 więc pewnie owulacja była następnego dnia, bo test owulacyjny kolejnego dnia już negatywny. Gdyby się udało na pewno sie ucieszymy, jeśli nie to również weźmiemy to na klatę. :D
 
reklama
A wy testujecie w dzień spodziewanej miesiączki?
Ja przy córce zrobiłam test 5 dni wcześniej bo nie wytrzymałam.
Uśmiecham się, bo ja testuję od kiedy tylko jest to możliwe :D . Mam testy o nazwie "od 8.dnia po stosunku", więc jestem w stanie maksymalnie wytrzymać do 9.dnia 😆. No i potem codziennie do miesiączki... ;-)
 
Do góry