reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Temat wspomnieniowy, watki połaczone z czasu naszych ciąż.

Mnie sie zapytali w szpitalu czy chce miec lewatywe hmm...jak to ujela pani doktor czy chce zeby dzieck sie urodzilo z kupka na glowie no i chyba to do mnie przemowilo,wiec sie zgodzilam.Nic milego,ani strasznego:)
 
reklama
Witam,ja juz sama nie wiem czasem tak kopie a teraz od wczoraj nasłuchuję i nic .Zaczynam się martwić może coś się stało że go nie czuję jestem w 28 tygodniu Co wy na to ??????? :(
 
Oli ja pamiętam, że jak zjadłam coś słodkiego to synek zaczynał harcować po całym brzuchu, albo jak położyłam się na plecach i zaczełam głaskać brzuszek.
Jeśli się martwisz to może zadzwoń do lekarza. Ale wiem, że dzieciaczki mają różne dni- raz kopią na potęgę, a inne dni przesypiają.
 
Mnie tez zrobili lewatywe w szpitalu,bo mialam planowana cesarke. Balam sie,ze hej. A tu moment i po krzyku. Nic nie boli, nic sie nie czuje, momet na kiblu i po sprawie hehe. Bardziej nieprzyjemny byl cewnik ::)
 
Ja mam termin za 16 dni i od kilku dni mam skurcze i wlasnie szukam w necie cos na ten temat. Sa one bolesne i wystepuj tak okolo 10 razy dziennie. Wydaje mi sie ze czop odszedl mi ze dwa tyg. temu, wygladal jak bialko jajka podbarwione na brudny zolty. Moj Maly Dudus jest spokojny od dwoch dni ruszy sie tylko od czasu do czasu :(. Co o tym sadzicie dziewczyny?? :)Czyzby koniec byl bliski??:)
 
reklama
Ja tak zajżałam z innego watku co porabiacie ;D
Blackpool wydaje sie ze wkrótce bedzie rozwiazanie ,mi czop odszedł 2 dni przed porodem :)
 
Do góry