reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy 8tc czy nie za słabe kreski ?

Laski czy w 8tc test nie powinien być ciemniejszy ?
Jak to jest bo świruje już :(
A skad pewność ze to na sto procent 8? Byłas na potwierdzonej owulacji?
Czy tylko na podstawie OM stwierdzasz? Pytam bo u mnie była różnica między usg a om aż 2 tygodni, wiec może u ciebie podobnie ;)
Poszłam do lekarz niby w 7 a to był dopiero 5tc i nawet serduszka nie było ;)
 
reklama
A skad pewność ze to na sto procent 8? Byłas na potwierdzonej owulacji?
Czy tylko na podstawie OM stwierdzasz? Pytam bo u mnie była różnica między usg a om aż 2 tygodni, wiec może u ciebie podobnie ;)
Poszłam do lekarz niby w 7 a to był dopiero 5tc i nawet serduszka nie było ;)
No nie mam niestety pewności wizyta dopiero 2 sierpnia pierwsza. Nie chciałam iść za szybko bo właśnie w tej obumarłej też się nie zgadzało i najpierw był tydzień różnicy później prawie dwa i niestety ☹️
 
A skad pewność ze to na sto procent 8? Byłas na potwierdzonej owulacji?
Czy tylko na podstawie OM stwierdzasz? Pytam bo u mnie była różnica między usg a om aż 2 tygodni, wiec może u ciebie podobnie ;)
Poszłam do lekarz niby w 7 a to był dopiero 5tc i nawet serduszka nie było ;)
U mnie też 2 tygodnie różnicy, ale ja podejrzewałam to, że maluch młodszy. Poszłam do lekarza według OM 9tc a na usg 7tc. A gdy zrobiłam test pierwszy raz to kreska była ledwie widoczna aż myślałam, że mi się wydaje, że ją widzę, a to był 5tc. Dopiero zrobiłam betę i wszystko pięknie rosło. A w 8tc to już nawet bety się nie sprawdza tylko ocenia się rozwój na usg.
 
No nie mam niestety pewności wizyta dopiero 2 sierpnia pierwsza. Nie chciałam iść za szybko bo właśnie w tej obumarłej też się nie zgadzało i najpierw był tydzień różnicy później prawie dwa i niestety ☹️
No i dobrze, pójdziesz drugiego i będzie akurat :)
Wtedy koleżanki syn ma 2 latka a mój kuzyn stary kon 34te urudziny i
Musi być dobrze hehe
Daj znać po wizycie 😍🥰😅😎
 
reklama
Do góry