reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy po czasie

Na każdym teście ciążowym (ulotka ) pisze że nie należy odczytywać wyników po określonym czasie
Jeśli widnieje należy oczytać wynik od 3 do 5 min tak robimy później wychodzi myląca pozytywna fabryczna druga kreska …
 
reklama
Dziewczyny, 5 lat staram się o dziecko. Jestem po zabiegu i antybiotykoterapii (mialam okropne zapalenie). Jestem tydzień po stosunku i dniach płodnych, nie mogąc się doczekać zrobiłam test z krwi (wiem, że troszkę za wcześnie) i wyszła mega blada kreska. Jak myślicie, to kreska fabryczna? Czy może cos jest na rzeczy 😢 po tylu latach człowiek łapie nadzieję z niczego.
A ile dni do miesiączki zostało?
 
Ja miałam tak, że zrobiłam test 11dc i wyszła jedna kreska , po czym wyrzuciłam test do kosza. Ale coś mnie tknęło by po kilkunastu minutach wyciągnąć , spojrzałam jeszcze raz , a tam takie coś. Wyrzuciłam , bo szansę na ciążę w tym cyklu były znikome , a wszyscy mówili na forum , że po czasie się nie liczy. Pewna , że to fabryczna wypiłam piwo, bo byłam tego dnia na małym spotkaniu. Za dwa dni jak okres nie przyszedł to powtórzyłam test i już wyszła druga kreska po minucie. W szoku , że jestem w ciąży jestem do teraz , a to już 8msc :p
 

Załączniki

  • IMG20230601174445.jpg
    IMG20230601174445.jpg
    852,9 KB · Wyświetleń: 109
Dziewczyny, 5 lat staram się o dziecko. Jestem po zabiegu i antybiotykoterapii (mialam okropne zapalenie). Jestem tydzień po stosunku i dniach płodnych, nie mogąc się doczekać zrobiłam test z krwi (wiem, że troszkę za wcześnie) i wyszła mega blada kreska. Jak myślicie, to kreska fabryczna? Czy może cos jest na rzeczy 😢 po tylu latach człowiek łapie nadzieję

Dziewczyny, 5 lat staram się o dziecko. Jestem po zabiegu i antybiotykoterapii (mialam okropne zapalenie). Jestem tydzień po stosunku i dniach płodnych, nie mogąc się doczekać zrobiłam test z krwi (wiem, że troszkę za wcześnie) i wyszła mega blada kreska. Jak myślicie, to kreska fabryczna? Czy może cos jest na rzeczy 😢 po tylu latach człowiek łapie nadzieję z niczego.
Kreska blada jest ale może być fabryczna, poczekaj i zrob betę. Trzymam kciuki
 
Ja po czasie miałam kilka pozytywów, jak się później okazało były to kreski fabryczne ;) Miałam też fabryczne o czasie. Z tego co wiem, te testy z niebieskim barwnikiem lubią się dziwnie wybarwiać, nawet kiedy ciąży nie ma a już na pewno po czasie. Musisz powtórzyć test bo ten Ci niczego nie powie.
Czyli pewnie wadliwy test, zrobię w niedzielę dla pewności, ale pewnie miałam pecha co do testu. Napisałam, bo wiele razy robiłam test i nigdy nawet po czasie nie zrobiła mi się druga kreska, stąd to zaskoczenie
 
Hej dziewczyny
Wiem, że to już było, ale chciałam się poradzić.
Za trzy dni spodziewam się @, dwa dni temu zrobiłam test. Po 3 min nic nie wyszło, zostawiłam test i poszłam się wykąpać. Wychodząc z wanny zauważyłam druga kreskę. Myślicie, że to błąd fabryczny po czasie? Czy może być coś na rzeczy?
Test negatywny, miałam już tak dwa razy z tej firmy, niebieska kreska po czasie…
 
Dziewczyny, 5 lat staram się o dziecko. Jestem po zabiegu i antybiotykoterapii (mialam okropne zapalenie). Jestem tydzień po stosunku i dniach płodnych, nie mogąc się doczekać zrobiłam test z krwi (wiem, że troszkę za wcześnie) i wyszła mega blada kreska. Jak myślicie, to kreska fabryczna? Czy może cos jest na rzeczy 😢 po tylu latach człowiek łapie nadzieję z niczego.
Z tego co mi wiadomo te testy lubią oszukiwać i zawsze wychodzą pozytywne nawet przy braku ciąży 😞
 
reklama
Do góry