reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciazowy

Pamela26

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Sierpień 2021
Postów
245
Witam wszystkie kobietki 🙂 od wczoraj mam klucie w jajniku i piersi mnie bola wiec zrobilam test ciazowy 5 dni przed miesiaczka i wyszedl taki co o tym myslicie
IMG_20220424_161031.jpg
 
reklama
Juz kolejne robilam i sie potwierdzilo . Dziekuje za odpowiedzi
 

Załączniki

  • IMG_20220424_162305.jpg
    IMG_20220424_162305.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 185
  • IMG-20220424-WA0011.jpeg
    IMG-20220424-WA0011.jpeg
    860,4 KB · Wyświetleń: 182
  • IMG-20220424-WA0009.jpeg
    IMG-20220424-WA0009.jpeg
    760,3 KB · Wyświetleń: 176
Czy jest jakas kobietka która brała zastrzyki (neoparin) bo moj ginekolog jest nie dostepny przez 2 tyg a nie wiem od kiedy sie przyjmuje zastrzyki od jakiego tygodnia ciazy .
ale neoparin jest zastrzykiem przeciwzakrzepowym wlasnie tydzien temu je skonczylam brac bo mialam noge w gipsie
 
ale neoparin jest zastrzykiem przeciwzakrzepowym wlasnie tydzien temu je skonczylam brac bo mialam noge w gipsie
Tak wiem ze to jest zastrzyk na zakrzepice ,lekaz mi zapisal bo jestem po paru poronieniach a mam problemy genetyczne i inne porobione badania gdzie wyszlo ze blizniaki i powszednie ciaze byly spowodowana strata przez zakrzep
 
Tak wiem ze to jest zastrzyk na zakrzepice ,lekaz mi zapisal bo jestem po paru poronieniach a mam problemy genetyczne i inne porobione badania gdzie wyszlo ze blizniaki i powszednie ciaze byly spowodowana strata przez zakrzep
no to powiem ci szczerze ze nawet nie wiedzialam. bralam je 6.5 ,tygodnia wlasnie wzgledem nogi.
 
Czy jest jakas kobietka która brała zastrzyki (neoparin) bo moj ginekolog jest nie dostepny przez 2 tyg a nie wiem od kiedy sie przyjmuje zastrzyki od jakiego tygodnia ciazy .
ja biorę nie neoparin a clexane. Ale to chyba jedno i to samo. To i to heparyna. Ja miałam przyjść po receptę zaraz po pozytywnym wyniku.
 
reklama
Do góry