reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny 9 dni po owulacji

Test wyszedł pozytywny, bo masz wysoki poziom LH w organizmie.
Jeśli chciałaś usłyszeć, że to świadczy o ciaży, to niestety nie, pozytywny test LH nie ma nic wspólnego z ciażą.
ostatnio laski się kłóciły, że w ciąży zawsze jest pozytywny. Nie szło im tego przetłumaczyć, że pozytywny test przed miesiączka nie oznacza ciąży 🥴
 
reklama
tłumaczyłam to dziewczynom, ale tak wsiadły na mnie i trochę jeździły po mnie, bo uparcie twierdziły, że zawsze w ciąży wychodzi pozytywny, i on szybciej wykrywa ciążę. Najgorzej, że takie osoby często wypowiadają się na grupach i doradzają.
tak, tak, więc jak mi wyjdzie pozytywny test na covid, a za 3 dni okaże się, ze jestem w ciązy, to znaczy, że test na covid wykrywa ciąże... nie przetłumaczysz :D
 
no właśnie nie miałam siły przebicia, tylko jedna osoba stanęła po mojej stronie 😅
jestem przerażona, jak bardzo kobiety lubią sobie wmawiać, ze coś świadczy o ciąży. I mówi to osoba, która z całych sił pragnie mieć objawy ciąży. Ale nie muszę się oszukiwać.
 
jestem przerażona, jak bardzo kobiety lubią sobie wmawiać, ze coś świadczy o ciąży. I mówi to osoba, która z całych sił pragnie mieć objawy ciąży. Ale nie muszę się oszukiwać.
jak widzę na grupach na FB co tam się dzieje, myślałam że ja czasami się doszukuje, ale tam jest jazda na maksa. Raz dziewczyna wmawiała ze jest druga kreska jak FB zmienił jakość zdjęcia i nie ma jej, po czym dalej pisze ze dostała okres 🤦‍♀️
 
reklama
Do góry