reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy nie?

reklama
Test na samym dole też jest pozytywny 🙂 ja 10 dpo miałam już wyraźne testy ale generalnie kreska może się pojawić 14dpo lub później 🙂 beta może być jeszcze poniżej 100 także na spokojnie 🙂
U mnie 11 dpo 22,68, druga po 72 h wynosiła 81(2 dni przed @@) ... (to I jak pisałam pierwszy i ostatni raz sprawdziłam betę i przyrosty. Mniej stresujące dla mnie były ciąże bez sprawdzania bety.
 
Dziękuję, Wasze komentarze dodają mi wiele otuchy w oczekiwaniu na betę. W tym na samym dole z czasem cień cienia stał się bardziej widoczny, jednak to zdecydowanie po czasie wskazanym do odczytu. Z drugiej strony tu na forum czytałam o przypadkach gdzie na bardzo wczesnym etapie, kreska/ cień które pojawiły się po czasie wskazały bardzo, bardzo wcześnie ciąże. Dlatego mam nadzieję, że ten dolny również się nie myli 🙏.
Znajoma tak miała 4 dni po terminie @ 😂 Robiła test w pracy, zadowolona wyrzuciła do kosza ale coś ją tknęło i poszła grzebać w śmietniku 😂 a tam druga kreska 🙈 ojjjjj była w szoku 😂 dzisiaj gostek ma 3 latka
 
Testu nie odczytuje się po czasie bo zachodzą reakcje chemiczne[ i tak wtedy można powtórzyć test i odczytać o czasie ] , a jak ktoś ma wątpliwości , to tak isc na bete , ale skoro tobie wyszło pozytyw w czasie odczytania ( ten pierwszy test) to myślę że duże szanse że faktycznie ciąża😊 Powodzenia
Znajoma tak miała 4 dni po terminie @ 😂 Robiła test w pracy, zadowolona wyrzuciła do kosza ale coś ją tknęło i poszła grzebać w śmietniku 😂 a tam druga kreska 🙈 ojjjjj była w szoku 😂 dzisiaj gostek ma 3 latka
 
Dziewczyny przyszedł mój wynik bety, pozytywne testy się nie myliły ❤️ jak na 10 dni po owulacji patrząc na parametry Diagnostyki wynik chyba wygląda dobrze? Kiedy powinnam udać się do ginekologa?
 

Załączniki

  • 801AC19F-F3D9-4483-8005-0A3DCD7B7EA7.jpeg
    801AC19F-F3D9-4483-8005-0A3DCD7B7EA7.jpeg
    52,2 KB · Wyświetleń: 337
Dziewczyny przyszedł mój wynik bety, pozytywne testy się nie myliły ❤️ jak na 10 dni po owulacji patrząc na parametry Diagnostyki wynik chyba wygląda dobrze? Kiedy powinnam udać się do ginekologa?
Jak beta będzie ponad 1000, wtedy lekarz cokolwiek zobaczy na usg.
Jeśli chcesz zobaczyć, cy pęcherzyk jest w dobrym miejscu, to ok 5-6 tygodnia.
Jesli chcesz pójść i od razu zobaczyć serduszko, to ok 7 - 8 tydzień.
 
Dziś 31 dzień cyklu, cykle mam 28-32 dniowe, dni owulacji wyliczył mi profesor Endokrynologi, do którego chodzę od lat (kilka lat temu musiałam uregulować tarczyce, a teraz monitoruje czy wszystko w normie). Byłam zaskoczona, bo schemat to owulacja w 15-dzień cyklu, a mi powiedział, że w moim przypadku pomiędzy 19-23 dniem powinna wypadać owulacja, bo 15-sty dzień to absolutnie za szybko i tak było. Sprawdzałam testami owulacyjnymi Clearblue z polecenia innego lekarza. Staraliśmy się pierwszy raz :)
 
Dziewczyny przyszedł mój wynik bety, pozytywne testy się nie myliły ❤️ jak na 10 dni po owulacji patrząc na parametry Diagnostyki wynik chyba wygląda dobrze? Kiedy powinnam udać się do ginekologa?
No to mocno trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze. Teraz na spokojnie zrób sobie przyrost po 48h lub 72 h. Do lekarza za ok.3 tyg
 
reklama
Do góry