reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywne teksty ciażowe 11 dpo. Cieszyć sie ?

Jutro idę na betę sprawdzić przyrost, ale kreseczki z dnia na dzień ciemnieją 😊 dziś jest 13 dpo
 

Załączniki

  • Snapchat-1390075688.jpg
    Snapchat-1390075688.jpg
    862,9 KB · Wyświetleń: 159
reklama
Nie mam kogo zapytać, narazie nie chce nikomu mówić i robić nadzieji tak zrobię 😊
Dwie kreski oznaczają test pozytywny. Nie ma tu do tego nic robienie sobie nadziei 🤷🏼‍♀️ Na tym etapie i tak nikt tutaj nie napisze Ci czy ciąża będzie rozwijać się prawidłowo, na późniejszych etapach również. Na początku możesz to sprawdzić przyrostami bety, ale i to niczego nie gwarantuje na przyszłość. Trzeba cierpliwie czekać do badania u gine, zazwyczaj po 2-3 tygodniach od pozytywnego testu. Dołącz może do grupy lipcowych (?) mam po becie, a będzie Ci raźniej. Nie wiem na kiedy wychodzi Ci termin porodu według terminu ostatniej miesiączki.
 
reklama
Do góry