reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test PAPP-A

Malinka ma rację może tak być u mnie jest 12 tc i też lekarz mówił że maleństwo malutkie więc u jednej jest tak u drugiej tak
Badanie wszystko wyszło dobrze ❤️
Trzymam kciuki i za wasze badania dziewczyny 😉aby wszystko było dobrze
Pocieszam się tym że teraz mi powiedział że wszystkie zarysy itp są prawidłowe 😅 ale znów to czekanie....a za ile tyg umówiliście się po 1 badaniu prenatalnym ? Bo ja mam na 26.01 i to będzie jakoś 17 tydz i się zastanawiam czy dopuści mnie już do połówkowego
 
reklama
Pocieszam się tym że teraz mi powiedział że wszystkie zarysy itp są prawidłowe 😅 ale znów to czekanie....a za ile tyg umówiliście się po 1 badaniu prenatalnym ? Bo ja mam na 26.01 i to będzie jakoś 17 tydz i się zastanawiam czy dopuści mnie już do połówkowego
Jeszcze nie robiliśmy terminu bo ja jestem dopiero w 13 tyg mam badanie kontrolne za dwa tyg więc pewnie wtedy będę wiedzieć kiedy następny termin badań 2 trymestru
 
Do góry